Найпоширеніші помилки під час організації виїзної реєстрації

24
Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти

Кожна виїзна реєстрації по своїй суті є невеличким спектаклем, адже влаштовують її вже зазвичай після того, як по-справжньому одружились перед цим у загсі. Більшість молодят влаштовують її тому, що звичайний розпис в загсі ніколи не зможе бути особливим. А на виїзному розписі легко влаштувати по-справжньому романтичну атмосферу. До того ж тут ви матимете право використовувати свій декор, музику та виголошувати особливі подружні обітниці. Аби допомогти молодятам влаштувати найкращу виїзну церемонію, ми зібрали поширені помилки в ході її організації. Маємо надію, сьогоднішній матеріал допоможете вам уникнути подібних хиб. Бажаємо приємного читання!

Помилка №1: відмовитись від репетицій

Оскільки, як ми вже з’ясували раніше, виїзна церемонія – це така собі вистава, це дійство, як і кожен спектакль, потребує репетицій.  Молодята та такі учасники церемонії, як хлопчик з обручками, квіткові дівчатка та реєстратор, повинні знати, хто й звідки з’являється та де саме стоїть тощо. Часто вже на розписі виникає плутанина, хто першим буде виголошувати свою промову, хто першим одягнути обручку на палець своєї другої половини. Якщо ви вважаєте, що репетиція вам не потрібна, дайте відповідь, куди, наприклад, ви подінете свій букет, поки будете одягати обручку на палець коханого? Досвідчений реєстратор, який  теж має бути присутнім на репетиції, підкаже, що для таких цілей збоку повинна стояти спеціальна стійка або невеличкий столик.

Виїзна церемоніяПомилка №2: забути про музичний супровід

Багато молодят обирають виїзну церемонію насамперед тому, що не хочуть чути набридлий марш Мендельсона у загсі. Ідеальний варіант музичного супроводу для такої особливої частини весільного дня – це композиція без слів. Так, наприклад, ви можете обрати пісню, яка багато означає для вашої пари, і запросити скрипаля, саксофоніста, піаніста чи навіть цілий струнний квартет, аби вони виконали інструментальний варіант цією композиції.

Помилка №3: не познайомити відеографа та фотографа

Аби у вашому весільному фільмі постійно не з’являвся чоловік у жовтій футболці з фотоапаратом, обов’язково познайомте спеціалістів, які відповідатимуть за ваше весільне фото та відео. У знайомих між собою людей більше шансів досягти порозуміння у професійних питаннях. Крім того, варто заздалегідь показати цим фахівцям майданчик та, звісно ж, розповісти, які саме кадри ви хочете отримати з церемонії розпису.

Виїзна церемоніяПомилка №4: залишити надто вузькі проходи

І центральний, і боковий проходи мають бути достатньо широкими. Так центральний прохід повинен мати достатню ширину для того, аби наречена у пишній сукні змогла вільно пройти ним під руку з тим, хто буде супроводжувати її назустріч щастю. Якщо ж говорити про бокові проходи, то вони повинні бути достатньо широкими для того, аби пропустити фотографа або оператора з технікою.

Виїзна церемоніяПомилка №5: зекономити на посадкових місцях

Навіть при маленькому бюджеті весільної урочистості не змушуйте своїх гостей стояти під час виїзної церемонії. Подбайте про достатню кількість стільців або лав, аби комусь з запрошених не довелось стояти. Зазвичай церемонія триває досить довго, а вже після перших 15 хвилин навстоячки запрошеним буде не до ваших промов, вони будуть зацікавлені в тому, аби все якомога скоріше закінчилось. До речі, про гостей: для літніх весіль підготуйте для них парасольки у світлих тонах на випадок надто яскравого сонця та спеки. Крім того, парасольки будуть незайвими і на осінніх та весняних весільних урочистостях на випадок дощу.