Найповніший гід весільними трендами 2016. Закінчення

356

Весільні фотозони

Одним з найцікавіших і вже точно найулюбленіших серед гостей трендів поточного року сміливо можна назвати різноманітні фотозони. Саме завдяки цьому інтерактиву і молодята, і запрошені зможуть отримати оригінальні знімки на згадку про весілля. Фотозони як тематичні місця для фотографування почали з‘являтись на весіллях ще кілька років тому, проте саме у 2016-му вони будуть на піку популярності. Докладніше про те, як організувати такий інтерактив, можете прочитати в одній з наших минулий статей. Сучасна фотозона – це не тільки локація, де гості можуть зробити кілька фото в красивих декораціях – це місце, де окрім фотостіни на них чекатиме легкий фуршет та схема розсадження на бенкеті. Що саме використати для декору фотозони – величезне ліжко в стилі бароко, імпровізовану театральну сцену чи стіну з зображенням морського узбережжя – залежить від ваших бажань та теми свята. До речі, якщо дозволяє весільний бюджет, можете запросити на кілька годин двох фотографів, а також ведучого та аніматора, які відповідатимуть за те, аби гості не нудьгували.

Поліграфія

В попередній частині матеріалу ми вже розповідали про один з трендів у весільній поліграфії, а саме елегантну каліграфію. Проте лише нею поліграфічні тренди 2016 не обмежуються. Так, запрошення, розсаджувальні картки, меню, листівки з подякою цьогоріч будуть дуже важливим елементом вдалої церемонії. У 2016 році ставка робитиметься на вибір паперу, шрифт, колір та тематичність.

Вибираємо запрошення на весілля

Шовковий шик

Одним з найромантичніших трендів 2016 року можна назвати шовкові стрічки. Весільні запрошення, зачіска головної героїні свята, декор місця виїзної церемонії, сервірування столів молодят та гостей – це тільки кілька прикладів того, де можна використати шовковий тренд. Як ми вже згадували у попередніх частинах статті, модним у поточному році буде оздоблення різнокольоровими стрічками місця реєстрації шлюбу.

тренди

Лісове весілля

В минулому році цей тренд тільки почав набирати  популярність, у 2016-му ж він стане топ-тенденцією у світі весіль. Про тонкощі організації урочистості у стилі лісової казки ми писали ще минулого року. Особлива лісова атмосфера, соковита зелень, притаманні лише лісу звуки та запахи. Весілля в таких умовах – це своєрідний виклик, тому зважитись на нього зможуть тільки сміливі пари. Але організувавши лісове весілля, ви точно не пошкодуєте, а гості запам’ятають його на все життя. Успіх такої урочистості на 50% залежатиме від правильного вибору місця. Оптимальним варіантом буде оточена деревами рівна галявина, де можна буде облаштувати і майданчик для дискотеки, і основу для святкового бенкету.

Букет нареченої

Асиметрія, асиметрія і ще раз асиметрія – ось основна заповідь, якою мають керуватись відносно квіткових композицій у 2016-му наречені та флористи! Забудьте про круглі, ретельно зібрані букети – актуальними сьогодні є розтріпані і досить об’ємні композиції. Стосовно кольорів зазначимо, що дівчата матимуть змогу обирати і серед ніжних, і серед насичених відтінків.

Камерні урочистості

Тенденція до зменшення кількості гостей на весіллях намітилась ще декілька років тому. Справді, сьогодні дедалі менше пар запрошують на весілля незнайомих сусідів, далеких родичів та колег. Актуальними у 2016 році будуть невеликі сімейні свята, де кожен запрошений – або близький родич, або найкращий друг. І ніяких випадкових людей! Крім того, цьогоріч у моді будуть так звані весілля-втечі, коли молодята лише двох їдуть у інше місто чи навіть іншу країну і одружуються там.

Викуп нареченої: чим замінити давню традицію?