Неперевершені сукні від EmaBride

797

Компанія, яка вважається гідним конкурентом на світовій арені моди. Майстри EmaBride займаються проектуванням та створенням весільних та вечірніх суконь, дитячого елегантного вбрання та аксесуарів, які відомі своєю якістю в країнах Європи та СНГ. Виробник працює, користуючись кількома непорушними правилами, які породжують безліч переваг:

  • якість європейського зразка;
  • свіжість ідей;
  • оригінальність робіт.

Завдяки особливому підходу до своєї справи спеціалісти бренду EmaBride відомі як одні з найкращих серед своїх конкурентів. Дитячі святкові сукні, будуарні сукні, підюбники для весільних суконь – всі ці товари від компанії з багаторічним досвідом популярні і поза межами України. Торгова марка постійно знаходиться у динамічному русі та шукає нових партнерів для того, щоб співпрацювати з найкращими салонами та магазинами, які готові поповнити свій асортимент найкращим товаром. Вона виготовляє якісні речі, які знаходять своїх шанувальниць в усьому світі. Весільні шубки, весільні аксесуари, сукні – кожний виріб унікальний та вартий уваги найбільш прискіпливіших модниць.

Найкращі тканини та фурнітура роблять одяг по-особливому розкішним та викликають неймовірний захват, адже така якість та краса просто не можуть залишити людину без чудових вражень. Спеціалісти компанії постійно працюють над вдосконаленням технологій пошиву та запровадженням передових методів роботи виробництва та обслуговування клієнтів.

Команда EmaBride регулярно тішить своїх партнерів та їхніх покупців новими колекціями одягу та щоразу дивує усіх чимось просто приголомшливим. В арсеналі компанії не тільки чудові речі, а й взаємовигідні умови співпраці, які сприяють процвітанню бізнесу та міцних партнерських стосунків. І вони дають прекрасні плоди оптовим покупцям весільних, вечірніх та дитячих суконь, а також іншої продукції. Торгова марка знаходиться в фазі постійного розвитку та не збирається поступатися своїми лідерськими позиціями. Вона продовжує невтомно працювати та прагнути кращого. І саме така повна віддача улюбленій справі стала причиною успіху бренду. Кожен сезон протягом багатьох років EmaBride у всіх на слуху, що свідчить про стійкий авторитет компанії. Якісний товар, розумні ціни та комфортні умови співпраці – обов’язкові пункти, яких дотримується марка EmaBride.

Контактна інформація:
Адреса: Чернівці
Телефон/Viber: +38 (099) 777-61-31
Телефон: +38 (067) 777-61-31
Телефон: +38 (066) 844-44-09 (Директор)
Skype: Emabride
Email:  emabride@gmail.com
Сайт: emabride.com