Продати весільну сукню? Легко!

7

Чудова традиція передавати сукню з покоління в покоління буде актуальною завжди. Проте якщо ви вирішили одягти на свою особливу урочистість нову сукню, після весілля перед вами неодмінно постане питання, що ж робити з вбранням, яке вже виконало свою основну функцію. Деякі наречені зберігають своє весільне плаття як символ одного з найкращих днів у своєму житті, хтось, якщо дозволяє фасон, вдягає його на вечірки чи інші події. Проте практичні наречені приймають рішення продати сукню, яка більше їм не знадобиться, тим самим повернути до сімейного бюджету частину витраченої на неї суми. Як саме продавати весільну сукню, ми розповімо нашим читачкам вже сьогодні. Бажаємо вам приємного читання!

Етап №1: підготовка до продажу

Перед тим як починати продавати святкову сукню, яка вже виконала покладену на неї функцію, треба буде підготувати її до продажу. Так, навряд чи хтось з майбутніх наречених спокуситься на вбрання з плямами від шампанського та подолом, яким до того підмітав пилюку та бруд. В першу чергу віднесіть виріб у хімчистку, де воно набуде майже первозданного вигляду та позбавиться від плям. Після цього оцініть сукню: можливо, десь розійшовся шов, стирчать нитки або відклеїлись стрази? В такому випадку вам доведеться віднести вбрання ще й у ательє, де майстер впорається з описаними вище неприємностями. Після цього сукню  треба буде попрасувати, якщо ви збираєтесь робити це самі, скористайтесь нашими порадами з матеріалу «Як попрасувати весільну сукню».

Етап №2: визначаємось з вартістю

Якщо стан вашого товару близький до ідеального, а також ви купували сукню з останніх весільних колекцій, можна розраховувати виручити за неї близько 60-70% від його початкової ціни. Якщо ж ви вирішили продати вбрання, в якому виходили заміж кілька років тому, доведеться дізнатись, скільки приблизно коштує така або схожа модель саме зараз. Проте розраховувати на більше ніж 40-50% від вартості не варто, адже сукня вже була у вжитку, до того ж вона не з нової колекції. Крім того, вам варто вивчити пропозиції інших наречених на спеціалізованих сайтах. Надто дешевити не треба, проте пам’ятайте, якщо ви будете правити за свій товар надто багато, є ризик, що ви його взагалі не продасте.

Етап №3: пишемо оголошення

При написанні оголошення  про продаж весільної сукні не варто використовувати епітети на кшталт «неперевершена», «приголомшлива», «розкішна». Покупці самі зроблять висновки, а ви краще якомога докладніше опишіть його: розмір, колір, фасон, зріст, декор, стан. Наприклад: сукня у грецькому стилі (ампір), 40 розмір, зріст 1,72 см, зі струмливою довгою спідницею, стан хороший. Таким чином, ви уникнете дзвінків з питаннями і зекономите собі купу часу. Крім того, не полініться зробити фото в хорошій якості та при денному освітленні. Незайвим буде і прикріпити кілька фото з вашого весілля або примірки, аби покупець міг оцінити вигляд сукні на фігурі. Крім того, вкажіть свій телефон, електронну пошту, а також місто і район, де знаходиться сукня. До речі, ви можете продавати не тільки сукню, але й взуття, фату та інші весільні аксесуари.

Етап №4: готуємо презентацію

Від ідеальної презентації залежить те, чи купить людина вашу сукню. Ви можете одягти його на манекен, акуратно розкласти у великій коробці або ж підвісити на вішалці. Саме від першого враження в результаті буде залежати  те, чи піде потенціальний покупець з товаром чи ні. Крім того, варто створити затишну і приязну атмосферу, пригостити гостей кавою, а також розповісти, чому ви вирішили купити саме цю сукню і де її придбали.