Створення образу нареченої тільки на перший погляд може здатися справою простою. Насправді ж – це серйозний процес, що вимагає ґрунтовних знань, тому що наречена просто зобов’язана виглядати бездоганно. Починаючи від зачіски і закінчуючи взуттям, все повинно бути продумано до найдрібніших подробиць.

Зараз зупинимося докладніше на виборі рукавичок. Даний аксесуар не обов’язковий, але дуже важливий. А якщо ще звернутися до історії, то може виявитися, що весільний наряд без рукавичок просто немислимий. Вся справа в тому, що ще на початку минулого століття рукавички вважалися знаком елегантності і символом справжньої леді. Напевно, саме тому сучасні наречені часто доповнюють свій наряд витонченими рукавичками, але головне, коректно підійти до їх вибору.

Що слід враховувати при покупці рукавичок?

Якщо ви купуєте весільні сукні оптом для свого салону, то не забувайте про те, що до них слід забезпечити широкий вибір рукавичок, щоб ваші клієнтки змогли підібрати найвдаліший варіант для свого платтячка.

Матеріал – це перше, що потрібно враховувати, при підборі рукавичок. Вкрай важливо, щоб рукавички поєднувалися з сукнею за фактурою. Вони можуть бути атласними, шовковими, мереживними. А також виконані з гіпюру, оксамиту, шкіри. По-друге, обов’язково слід враховувати пору року. Наприклад, як би вашій клієнтці не хотілося виблискувати в рукавичках з мережива взимку, відмовте її від цього. Краще запропонуйте велюрові або жакардові.

Що стосується довжини, то вона залежить від довжини рукава на платті. Якщо наряд без бретелей, то оригінально виглядатимуть рукавички вище ліктя, надаючи образу сексуальності і витонченості. Під наряд з невеликим рукавчиком підійдуть коротенькі весільні рукавички.

Рекомендуючи клієнткам рукавички, вашим консультантам слід нагадувати їм про те, що це не просто прикраса, а важливий аксесуар, тому вони повинні не тільки красиво виглядати на дівчині, а й бути зручними. Якщо клієнтка не упевнена у тому, чи бажає вона надягати обручку на рукавичку або ж знімати її, то їй можна запропонувати приміряти мінетки. Даний аксесуар не менш красивий, але в деяких випадках зручніший.

Як бачимо, правильно підібрати рукавички до весільної сукні  не проблема, головне, щоб у вашому магазині був пристойний асортимент різних їх варіантів.