Секрети природного весільного макіяжу

269

Природність як головний тренд поточного весільного сезону виявлятиметься не тільки в кольорах, весільному вбранні, декорі та флористиці, а й у макіяжі нареченої. Яскраві та насичені кольори відійдуть на другий план, поступившись місцем майже непомітним пастельним тонам. На піку популярності сьогодні знаходиться так званий нюдовий мейк. І якщо ще кілька років тому модниці використовували його, аби підкреслити свою природну красу, на повсякдень, то сьогодні такий візаж може бути родзинкою елегантного весільного образу. Ідеальним такий мейкап без мейкапу є для весняних весіль, адже на святі у цю пору року наречена має бути ніжною та повітряною. Зіркові візажисти стверджують, що виглядати природно – важка робота. Проте у сьогоднішній статті ми зібрали рекомендації, які допоможуть зробити максимально природний макіяж, не витрачаючи зайвих зусиль.

Головною відмінністю «голого» макіяжу від інших типів візажу є  відсутність яскравих акцентів та вустах та очах. Зважаючи на це, тон шкіри має бути практично ідеальним. Аби тональний засіб лягав рівно, шкіра повинна бути зволоженою та рівною, тому не забувайте регулярно користуватись пілінгами, які допоможуть видалити частинки відмерлої шкіри, та зволожуючими засобами. До речі, нанести зволожуючий крем варто і безпосередньо перед тим, як наносити тон. Цікаво, що професійні візажисти рекомендують додати до тонального засобу, яким ви плануєте користуватись у цей день, трішки зволожувального крему. А після нанесення тонального засобу злегка промокніть обличчя серветкою – так не виникне ефекту маски, а тон виглядатиме максимально природно і прозоро. Приховати незначні вади допоможе якісний консилер, але щоб місця, де він використовувався, не відрізнялись від загального тону обличчя, перед нанесенням додайте до нього трохи крему для повік. Крім того, це приховає мілкі зморшки та лущення.

Правила весільного макіяжуВелике значення у нюдовому макіяжі має колір щічок нареченої. Звісно ж, не варто робити цю частину обличчя схожою на червоне яблуко, але легкого рум’янцю додати не завадить. Аби досягти максимально природного ефекту замість звичних сухих рум’ян краще надати перевагу кремовим або популярному сьогодні універсальному рідкому пігменту, який може використовуватись як для губ, так і для щік. Якщо ж говорити про колір, то у нюдовому макіяжі від персикових та бронзових тонів варто відмовитись на користь ніжно-рожевого кольору. Аби змусити скули сяяти, перед нанесенням змішайте кремові рум’яна або пігмент для щічок з вашим улюбленим тональником.

Макіяж для нареченої 2015Оскільки «голий» макіяж не передбачає ані яскравих тіней, ані соковитою помади чи блиску, достатньо уваги варто приділити бровам. Так, вони повинні мати доглянутий вигляд, але надто сильно підкреслювати їх не варто. Щоб досягти природного ефекту, замість олівця та чітких форм, використовуйте спеціальні тіні для брів (або тіні для повік коричневого кольору без шиммера) та легкі штрихи скошеним пензликом.  Для вій використовуйте коричневу туш в один шар (нижні вії краще не фарбувати). До речі, ви можете візуально зробити свої вії густішими, якщо профарбуєте контур та простір між віями коричневим олівцем.

Весільний макіяжАби надати ніжному образу головної героїні весільної урочистості довершеності, покрийте губи не липким блиском або легким бальзамом з ніжно-рожевим відтінком. Крім того, ідеальним кінцевим штрихом природного весільного макіяжу може стати нюдова помада. Цікаво, що деякі професійні візажисти, аби досягти ще більшого ефекту, змішують помаду нюдового відтінку з тональним засобом.