Одним з незмінних атрибутів весілля і навіть його символом є довга, а часто ще й пишна, біла сукня. Проте останнім часом дедалі більших обертів набирає популярність коротких весільних вбрань. Здебільшого їх обирають впевнені в собі, самодостатні та сміливі наречені, адже не кожна дівчина зможе відмовитись від традиції одягати довгу сукню. Сьогодні ми розповімо про особливості короткого весільного вбрання та чому саме таку сукню варто обрати для свого весілля.

Зручність

Одним з безсумнівних плюсів коротких весільних суконь є їх зручність. Багато наречених надає перевагу такому вбранню саме завдяки його комфортності. В пишних довгих платтях певних фасонів іноді буває не дуже зручно навіть ходити, не те що танцювати, сідати в авто чи фотографуватись. Варто згадати й про сезонні особливості весільного вбрання. Так, влітку в короткій сукні нареченій майже напевно не буде спекотно, а навесні чи восени, коли часто дощить, низ вбрання не забрудниться і не намочиться.

Практичність

Після весілля перед нареченими постає питання, що далі робити зі своєю весільною сукнею. Романтичні натури зазвичай вирішують зберігати це особливе вбрання, інші – намагаються продати чи здати у прокат. Але  практичні дівчата обирають для своєї весільної церемонії саме короткі весільні плаття, адже після свята їх можна буде одягти ще не раз. Залежно від фасону весільна сукня стане чудовим вбранням, скажімо, для корпоративу, вечірки чи походу у ресторан. До того ж, місця у шафі таке вбрання буде займати набагато менше, ніж традиційна довга сукня.

Ціна

Ще один аргумент на користь коротких весільних вбрань – це їхня вартість. Справа в тому, що на пошиття короткого плаття потрібно набагато менше тканини, ніж для довгого, тому й коштувати в результаті воно буде дешевше. Крім того, така сукня потребує й менше роботи та часу майстра, а це теж впливає на кінцеву ціну виробу, особливо якщо ви замовляєте своє весільне вбрання в ательє.

Розмаїття моделей

Сьогодні завдяки широкому асортименту весільних суконь майже кожна майбутня наречена може підібрати собі модель до душі. І стосується це не тільки традиційних довгих весільних суконь, а й коротких. Так, зараз можна придбати весільний одяг з різних тканин – від шовку та шифону до мережива та оксамиту. Крім того, радує й різноманіття фасонів, завдяки якому можливо підібрати ідеальну коротку весільну сукню для різних типів фігури.