Слова вдячності батькам і гостям від молодят

48760

Одним з найзворушливіших моментів на будь-якому весіллі є частина святкового вечора, коли молоде подружжя дякує своїм батькам та гостям за те, що вони погодились розділити з ними один з найкращих днів їхнього життя. Як краще вчиняти – ретельно готуватись до виголошення промови чи просто покластись на натхнення і зробити все експромтом – вирішувати лише вам. Так, експромт може бути хаотичним, проте щирим, а підготовлена промова – хоч і рівною, проте завченою і надто «книжковою». Сьогодні ми підготували для вас універсальні шаблони слів подяки на весіллі, які можна використати в такому вигляді, як вони подані у статті, або ж як орієнтир, і на їх основі написати щось від вашої пари. Бажаємо вам натхнення!

Слова подяки батькам на весіллі

Дорогі наші батьки! Щиро дякуємо вам за благословення та весільний коровай! Ми докладемо всіх зусиль, аби берегти свою родину, щастя та кохання, будемо ставитись до них з усією відповідальністю і чуйністю – так само, як ви, любі, ставились до нас! Ми цінуватимемо одне одного так, як колись цінували кожен кристалик солі, яку ви нам сьогодні піднесли. Ми дякуємо вам за любов і турботу, якими ви продовжуєте огортати нас. Ми дякуємо Богу за те, що ви у нас є!

Батьки на весілліЛюбі тати й мами! Сьогоднішній хліб смакує особливо, адже його нам подарували найрідніші люди – ви. Неможливо передати словами, наскільки ми щасливі від того, що ви у нас є. Неможливо висловити, наскільки ми вдячні вам за вашу підтримку і беззаперечну любов. Дякуємо, любі, що виростили нас одне для одного і розділили цей день з нами. Завдяки тому, що ви поруч, він став ще прекраснішим!

Шановні і дорогі батьки! Сьогодні ми хочемо від чистого серця подякувати вам за роки, дні, години і секунди, які ви присвятили нам. Дякуємо за підтримку, яку отримували від вас протягом усього життя! Дякуємо за беззастережну любов, якою ви огортали нас. Сьогодні наша родина стала вдвічі більшою – додалось рідних та коханих людей. Дякуємо вам за це чудове свято – без вас ми не впорались би! Ми дякуємо долі і Богу за те, що ви є нас, любі!

Весільний дрес-код для батьків молодят (1)Найдорожчі наші! Сьогодні хочеться висловити все, що, можливо, ми не говорили раніше – всю любов, повагу, вдячність та захоплення. Дякуємо за підтримку, за те, що прийняли наших обранців як рідних, за це свято, за кожну хвилину, яку ви присвятили нам! Ваша любов та турбота стали нам надійним щитом з перших секунд і на все життя! Ми докладемо всіх зусиль, аби наша родина була міцною та люблячою. Ми хочемо радувати вас щодня. Дякуємо за всю любов, що подарували нам!

Слова вдячності гостям на весіллі

Шановні гості! Від імені нашої щойно створеної родини хочу щиро подякувати вам, що погодились розділити цей чарівний день з нами! Особливо ми вдячні вам за всі ті теплі слова й побажання, які сьогодні пролунали на нашу адресу. Дякуємо вам ще раз і бажаємо якомога більше радісних миттєвостей і щастя у вашому житті!

Кодекс гостя: що одягти на весілляЛюбі друзі! Ми дуже раді сьогодні бачити вас за цим столом, на нашому весіллі! Без вас цей день не був би таким чудовим! Дякуємо вам за увагу, щедрість та щирість, за ваш час – це для нас дуже багато означає. Зараз за столом сидить одна велика родина, оскільки кожен з вас для нас по-справжньому рідний! На знак нашої вдячності та на спогад про свято, яке завдяки вам стало особливим, прийміть ці невеличкі сувеніри (у випадку якщо ви плануєте дарувати гостям бонбоньєрки). Завдяки вам, дорогі наші, урочистість пройшла у теплій, дружній та веселій атмосфері. Дуже сподіваємось, що вам сподобалось так само, як і нам! Кожен з вас завжди буде бажаним гостем у нашому домі. Щиро дякуємо вам ще раз, що були з нами у цей особливий день!