свадебное платье

SuperNova Fashion Group – це бренд, історія розвитку якого почалася недавно, але вже сьогодні компанія може запропонувати якісні, сучасні та оригінальні весільні сукні для салонів і магазинів. SuperNova – зірка, сяюча яскравіше з а інших, стала прототипом назви для виробника сучасних весільних суконь, що зобов’язує компанію створювати лише феєричні наряди для наречених. І перша колекція від дизайнерів SuperNova Fashion Group  повністю виправдала зоряне ім’я нового бренду, в подальших планах якого завоювати не тільки український ринок, але і світовий. Уже сьогодні в компанії працюють талановиті дизайнери, професійні швачки, в розпорядженні яких сучасне обладнання, краща тканина і якісна фурнітура. Все це дозволяє створювати наряди, не гірші, ніж у іменитих виробників, а в деяких моментах і кращі, тому що передчуття успіху і конкурентне середовище змушують всю команду прикладати максимум знань, умінь і навичок. А ім’я наднової зірки просто не дозволяє виробнику вчинити інакше. Тільки вперед до нових вершин і приголомшуючих результатів, тим більше що перші кроки вже зроблені: колекція зіркових весільних нарядів вже на сайті.

Компанія SuperNova Fashion Group запрошує до співпраці власників і невеликих бутиків, і величезних весільних салонів, зі свого боку пропонуючи:

  • цікавий асортимент весільних суконь;
  • прийнятні ціни, тому що, як виробник, може індивідуально регулювати цінову політику;
  • регулярні знижки та акції для постійних клієнтів;
  • виконання замовлень в найкоротші терміни;
  • зручну систему оплати;
  • доставку замовлення в будь-яку точку світу.

Молода і амбітна компанія SuperNova Fashion Group запрошує до довгострокового і взаємовигідного співробітництва партнерів не тільки з України, а й країн СНД, Європи. Зі свого боку, гарантує нові колекції весільних суконь, що відповідають останнім тенденціям весільної моди, високу якість, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.