Здавалось би, що найміцніший зв’язок між молодятами встановлюється після першого поцілунку під час церемонії вінчання. Проте, перший весільний танець молодят стане ще одним наочним виявленням безмежного кохання та єднання двох сердець. Отож, яким повинен бути танець – традиційно повільним чи яскравим шоу?

Першочергово стиль танцю залежить від стилю весілля. Класичному святкуванню пасуватиме традиційний повільний вальс під ніжну музику, а стилізованому весіллю, наприклад, у стилі ретро підійде гаряче танго. Заздалегідь порадьтесь один з одним та оберіть золоту середину – не варто змушувати робити іншого те, що не до вподоби.

Весільний танець потребує чіткого музичного супроводження, тому не зупиняйтесь одразу на одній улюбленій композиції. Складіть перелік усіх пісень, які вам подобаються та порівняйте із переліком нареченого. Прослуховуйте аудіо записи, спробуйте танцювати під них і врешті-решт зупиніть свій вибір на тій пісні, яка стовідсотково відображатиме ваші взаємні почуття.

Бажаєте створити незвичайний номер? Зверніться до танцювальної студії за допомогою професіонала та висловіть усі свої побажання та бачення весільного танцю. Виділіть достатньо часу для репетицій, проте не захоплюйтесь та не виснажуйтесь – якщо елементи не вдаються, поверніться до стандартного весільного танка. Пам’ятайте, що головним залишається не шоу, а ваші почуття.

Звичайно, під час танцю час зупиниться для молодят, але не варто перевищувати його довжину більш, ніж 3 хвилини. Основним залишається не професійність чи складність, а символ того, що крізь все життя ви будете йти поруч один з одним, підтримуючи обіймами та порадами. Запропонуйте гостям приєднатись до вашого першого весільного танцю – така ідея сподобається всім присутнім.

Окрім усіх перелічених вище порад, ви можете скористатись іще одною. Прикрасьте свій чудовий номер додатковими декораціями, наприклад, бенгальськими вогнями, повітряними кульками, блискітками або різноманітними свічками. Атрибути підтримають загальну святкову атмосферу та додадуть індивідуальності вашому неймовірному святу.

Перший весільний танець (відео)

Пропонуємо вашій увазі кілька чудових відеозаписів із неперевершеними танками щасливих пар із різних куточків світу. Сподіваємося, що і ми зможемо колись переглянути ваш перший та незабутній весільний танок