В день весілля біля нареченої, окрім нареченого, найближче буде стояти дружка. Роль дуже почесна, адже протягом усього святкування дівчина буде в центрі уваги. Спробуємо роздивитись іншу сторону важливої персони і зрозуміти, що саме робить на весіллі – насолоджується  святом, як усі присутні, чи пильно стежить та допомагає нареченій.

Традиційно старша дружка на весіллі – це молода незаміжня дівчина, наприклад, найкраща подруга або сестра нареченої. Дехто помилково вважає, що час виходу дружки настає лише у день святкування, а основний обов’язок – гарно виглядати та посміхатись. Розчаруємо вас – дівчина, обрана на роль старшої дружки, повинна докласти не менше зусиль до створення основного свята, ніж наречена. Шкода, що більшість із нас дивиться на дружку, як на необхідну частину дійства, забуваючи зазирнути за лаштунки та побачити справжню роль дівчини.

Звичайно, ніхто ніколи не дізнається, яку велику організаторську роботу провела подруга нареченої та скільки разів допомагала у найрізноманітніших випадках. Передвесільний сидром перетворить найспокійнішу дівчину на зомбі-наречену, а врівноважувати та заспокоювати доведеться дружці. Тому, не дивно, якщо напередодні свята вона падатиме від втоми не менше за наречену.

Чого тільки вартий весільний день! Встигнути довести до ладу власну зовнішність та стрімголов бігти до нареченої, щоб допомогти вбратись у чарівну сукню. Тримати в голові незліченний перелік необхідних речей, пам’ятати погодинний розклад святкування, бути готовою до несподіванок – важка праця навіть для людини із сталевою витримкою, а перед нами – тендітна дівчина.

Старша дружка на весіллі, окрім всього переліченого, повинна проголосити святкову промову присутніми. В цей момент на задній план відходить втома та роздратування, зникає навколишній світ і лунають найголовніші слова. Не важливо чи це порада, чи спогади, чи побажання – кожне окреме речення сповнене щирості та радощів, із невеликою частинкою суму. Так, цей момент вартий попередніх клопотів!

Дружка на весіллі – маленька чарівниця, яка стоїть на варті щасливого святкування. Тому, ми бажаємо від імені усіх колишніх та майбутніх наречених подякувати милим трудівницям та помічницям, які докладали та докладатимуть неймовірних зусиль для створення найнеповторнішого весілля.