Кожна наречена бажає запам’ятати свій весільний день та теплі слова побажань від гостей на усе життя. Повернути у щасливий день, занурити у спогади ти відчути все знову допоможе гостьова книга. Вже багато років саме цей весільний атрибут користується великою популярністю, а наречені з усіх куточків намагаються зробити його якомога цікавим та неперевершеним. Пропонуємо переглянути кілька креативних ідей щодо створення весільної книжки для гостей.

Old style

Чудовим доповненням тематики вінтажного весілля стане друкувальна машинка – нехай кожен із гостей поверненться на кілька десятків років у минуле та відчує себе неперевершеним письменником та креатором ідей. Надруковані сторінки можна об’єднати у книгу або просто перв’язати кольоровою стрічкою.

Глобус

Придбайте величенький глобус та запропонуйте кожному самостійно обрати улюблену країну та написати коротке побажання або залишити свої ініціали на просторах планети. Можливо, одне із місць стане чудовою пропозицією для проведення медового місяця.

Дерево щастя

Заздалегідь підготуйте малюнок, на якому листя крони замінять відбитки пучок пальців запрошених на весілля. Різнокольорове виконання додасть якскравості та сонячності у готову картину, яка тішитиме при кожному погляді.

Грифельна дошка

Фотографуйте кожного із написаними власними словами побажань на дошці, а потім створіть коллаж або альбом із фотокарточками. Окрім того, що наречені отримають ще один весільний подарунок, усі присутні також зможуть забрати із собою частинку спогадів про святковий день.

Музичний інструмент

Якщо хтось із наречених, або й разом, захоплюється музикою – пропонуємо залишити побажання на улюбленому інструменті, який згодом стане чудовим доповненням інтер’єру і не тільки – чудові мелодії поєднуватимуться із невидимими хвилями добра від написаних слів.

Платівки

Кілька старих платівок та кольорові маркери залишать незабутні враження у гостей та подарують цікаву пам’ятку нареченим. Залишиться лише знайти місце на стіні у вітальні та обрати цікаве обрамлення для унікальної гостьової книги.

Камінці та мушлі

Писати побажання та поради можна і на таких невеличких предметах – щоразу переглядаючи їх, відчуватимете тепло та подих, розніженого під сонячними променями, моря.

Весільне взуття

Віддавши на поталу та втіху запрошених весільні черевички, ви отримаєте не тільки ексклюзивний елемент гардеробу, але й незліченну кількість позитивних емоцій. Залишиться лише вирішити – зберегти весільне взуття недоторканим, чи із задоволенням одягати під час урочистих подій.

Пляшки

Оберіть улюблене вино та дозвольте присутнім залишити любов своїх слів на стінках пляшки. Згодом воно буде приємним спогадом та подарунком на першу річницю весілля, або ж витримуватиметься, наповнюючись міцністю та смаком сімейного життя двох закоханих людей.

Полароід

Альбом із чистими сторінками та миттєві фото стануть натхенням для кожної людини, яка захоче привітати вас від щирого серця. Атмосфера невимушеності та веселощів гарантована!

Звичайно, не можна обмежуватись лише однією ідеєю – поєднавши кілька із них разом, отримаєте ефект несподіванки та приємного здивування. Застосовуйте власну фантазію, використовуйте найрізноманітніші предмети, втілюйте у життя найнепередбачуваніші ідеї і отримайте невимовну насолоду від усього, що робите. Нехай ваша гостьова книга буде сповнена найкращими побажаннями, корисними порадами, смішними історіями, згадками про життя та всіх, хто дарував вам неповторні враження.