Немає у світі такої нареченої, яка б відмовилась від весільної сукні Віри Вонг. Починаючи з 1990 року, вона заснувала власну імперію та стала законодавцем у світі моди. Кожна сукня, яка виходить під брендом Vera Wang, сповнена ніжності, тендітності та легкості. Постійно експериментуючи із поєднанням тканин, відтінків та стилів, неповторний дизайнер кожного сезону дивує своїх прихильниць новими шедеврами. Пропонуємо розглянути нову осінню колекцію майбутнього 2015 року та отримати естетичне задоволення від елегантної краси.

Варто згадати імена відомих наречених, які обрали для своїх церемоній сукні від королеви весільного вбрання. До них належать: Кім Кардаш’ян (світська левиця не втрималась та придбала 3 сукні), Челсі Клінтон (дочка Біла Клінтона), Іванка Трамп (дочка Дональда Трампа), Шерон Стоун, Дженіфер Лопес, Вікторія Бекхем та інші. Кожне вбрання було індивідуальним та підкреслювало чарівні жіночі риси. Вартість такого задоволення зовсім не символічна – весільні сукні Віри Вонг коштують від 6 до 12 тисяч доларів США.

У новій колекції сезону осінь 2015 відомий модельєр знову побавився із кольоровими палітрами, використав різноманітні блискітки та паєтки, втілив свою фантазію у довільних фасонах та різній довжині суконь. Пишні спідниці створені із безлічі шарів фатину, плечі прикрашають об’ємні квітки із такої ж тканини. До колекції увійшли 5 унікальних суконь, які будуть створюватись вручну лише за індивідуальним замовленням – пудрового та брудно-рожевого відтінку, вони повністю розшиті складною квітковою аплікацією. Вартість цих суконь складає 15 тисяч доларів США.

Vera Wang осіння колекція 2015 (фото)