Весілля в золотому кольорі: аристократична розкіш

1087

Останні декілька років весілля в певній кольоровій гамі знаходяться на піку популярності. Молодята з усього світу влаштовують урочистості в кольорі марсала, сереніті, рожевий кварц та в інших модних відтінках. Весілля в золотому кольорі – це чудовий вибір для холодного сезону, адже розкішний блиск металу зав виграшки створить теплу атмосферу на святі. Як саме влаштувати таке весілля та що взяти до уваги, плануючи його, редакція TopWedding розповість своїм читачам сьогодні.

Декор весілля

Традиційно золотий колір у більшості з нас асоціюється не тільки з теплом, а й з розкішшю, елегантністю та аристократичністю. Якщо ви прагнете організувати гламурне та дещо пафосне свято, золотий блиск – це саме те, що вам потрібно! Цікаво, що колір золота символізує не тільки багатство, а й чистоту та силу життя. Оздобити золоте весілля не так просто, як може здатись не перший погляд, адже вам доведеться продумати декор, який був би з одного боку розкішно-елегантним, а з іншого – не надто перевантаженим. Використовуйте різні відтінки золотавого та додаткові кольори, які послужать основою. Не варто поєднувати золотавий з надто насиченими та яскравими відтінками. Крім того, не забудьте використовувати різні текстури, це зробить декор як столів, так і зали.

8124-620x930-1443726224

Так, до прикладу ідеальним оздобленням арки для виїзної церемонії стане шифон золотого кольору з незначними доповненнями молочно-білого відтінку. В таких самих відтінках можна спланувати і стіл для молодят, а підсвічування виділить його з-поміж інших столів. До речі, прикрасити столи можна квітковими композиціями, пофарбованими аерозольним балончиком у золотавий колір. Ідеальним елементом декору на весілля в золотому кольорі стануть свічі. Ви можете використати як золотаві, так і свічі будь-якого іншого кольору (запилений червоний, білий тощо), адже головне тут – це м’яке мерехтіння їхнього світла.

Святкова флористика

Букет головної героїні весільної урочистості, як інші квіти на святі, повинні підтримувати загальну концепцію та кольорову гаму весілля. Оскільки у природі золотаві квіти не знайдеш, доведеться проявляти фантазію. Так, до прикладу, ви можете використати квіти жовтого кольору з прикрасами в золотавих відтінках. Крім того, ви можете перефарбувати квіти у такий тон. Звісно ж, мова не йде про живі рослини, а про штучні.

8113-736x903-1443725172

Весільне вбрання молодят

Золотий колір допоможе вам бути на своєму особливому святі справжньою королевою. Якщо ви більше тяжієте до класики обирайте традиційне біле вбрання, але спеціалісти не рекомендують зупинятись на білосніжному кольорі весільної сукні – краще до золотавого пасуватиме молочно-білий, шампань або айворі. Доповніть свою сукню золотими аксесуарами. Так, наприклад, ідеальним обрамленням білої сукні для весілля в золотому кольорі стане золотава вишивка або мереживо, гарний вигляд на нареченій також матимуть витончені золоті прикраси.

Якщо ви вирішили одягти на своє весілля золоту сукню, з доповненнями та аксесуарами треба бути дуже обережною, адже таке вбрання розкішне вже саме по собі, тому в більшості випадків додаткових прикрас не потребує. Крім того, спеціалісти рекомендують майбутнім нареченим обирати відтінок золотої сукні в залежності від типу зовнішності. Так, смаглявим брюнеткам варто надати перевагу яскраво-золотому вбрання, тоді як блондинкам зі світлою шкірою варто зупинити свій вибір на дещо приглушений золотавий тон. Нареченому можна надати перевагу класичному костюму і золотавим аксесуарам: краватці або метелику, запонкам, годиннику.