Весільна агенція Студія Кісіль

337

У 2013 році молоде подружжя, яке щойно відсвяткувало власне весілля,  заснувало свою агенцію Студія Кісіль. За неповних три роки команда, яка, зі знанням справи, займається підготовкою весілля “під ключ” зросла до 10  відповідальних та творчих працівників. Усі ми  залюбки творитимемо концепцію того особливого дня, яке так хочеться зробити незабутнім і, що не менш важливо, – оригінальним та неповторним. І це цілком реально! Адже уся весільна атрибутика виготовляється вручну, відповідно до ваших смаків і побажань! Аби позбутися зайвої метушні, зберегти час та хороший настрій звертайтеся до агентів Студії Кісіль. Ми подбаємо про те, щоб все було вишуканим! Ви ж про це мріяли!

Контактна інформація:
Місто: Львів 
Телефон: +380976150150
Сторінка Вконтакті: https://vk.com/kisil22
Email: decor33333@gmail.com
Сайт: http://kisil.com.ua


1 КОММЕНТАРИЙ

 1. Всім наполегливо НЕ рекомендую студію декору Кісіль!!!
  Через цих безвідповідальних людей мало не зіпсувалося все весілля!!Чохли нам привезли дуже брудні і набагато більші ніж самі стільці в ресторані! Скатертини були всі в плямах і закороткі ! Привітальний столик…то взагалі уродстово інакше не назвеш.
  Бокали що ми замовили , чомусь вирішили не привезти.
  Якби не прекрасний персонал ресторану – дівчата швидко попідколювали чохли, випрасували скатертини і привели якимсь чудом все в такий-сякий порядок – весілля реально було б зіпсоване!!!
  Виправдань такому немає, мені повернули половину суми ,але я рахую що того замало. Таких горедекораторів потрібно виштовхувати з ринку , бо весілля буває одне на все життя, це такий відповідальний день і не дай Боже Вам щасливі молодята попасти в подібну ситуацію …
  Гарних всім вессіль без подібних казусів!)

Comments are closed.