Весільна зачіска з розпущеним волоссям: за і проти

140

І в доглянутому розпущеному волоссі, і в красивих і стильних укладках, безперечно, є свої плюси. Деякі наречені впевнені, що тільки зачіска, на яку перукар витратив не менше години, пасує до такого урочистого дня, як весілля. інші дівчата нізащо не бажають підбирати своє розкішне волосся. Хто ж з них має рацію? Спробуємо розібратись у нашій сьогоднішній статті, адже ми вирішили порівняти переваги та недоліки весільних зачісок з розпущеним волоссям. Чого ж виявилось більше – дізнавайтесь з матеріалу!

Переваги

Ваше волосся – предмет вашої гордості і заздрості інших? Весілля – ідеальна можливість ще раз продемонструвати їхню красу. Справді, довге, блискуче й доглянуте волосся чудово доповнить ніжний святковий образ нареченої і забезпечить вам захоплені погляди не тільки другої половинки, а й всіх присутніх на цій особливій урочистості. Крім того, красиве розпущене волосся – це також зачіска, але набагато зручні за ті, які вимагають десятків шпильок. До кінця весільного дня ви, скоріш за все, відчуватимете кожну з них. До того ж, обравши вільне волосся, вам не доведеться перейматись тим, що зачіска з’їде набік або взагалі розпадеться.

78629628294fcfe5e2884cacf68e9f27

Ще одним плюсом розпущеного волосся головної героїні весільного свята є те, що саме така зачіска може приховати певні недоліки зовнішності, як-от занадто худі плечі, недосконала шия або ж форма вух, яка не влаштовує їхню власницю. Також розпущене волосся варто обрати тим дівчатам, яким набридли коси, різноманітні плетіння та пучки – доглянуте й блискуче волосся завжди буде у тренді!

Недоліки

Розпущене волосся – один з найпопулярніших варіантів весільних зачісок. Тому, якщо ви не хочете бути схожою на сотні інших щасливих наречених, доведеться вигадати якусь родзинку такої зачіски. Так, до прикладу, надати розпущеному волоссю індивідуальності можна за допомогою градієнтного фарбування, живих квітів або прикрас.

Як і у випадку з підібраним догори волосся, розпущені коси також можуть втратити форму до кінця весільного дня. Аби уникнути такої ситуації, варто знайти майстра, який добре розуміється не тільки на тому, як робити прекрасні укладки, а й на тому, як їх закріплювати. Професійний перукар подбає про форму, об’єм та красу кожного пасма. Крім того, власниці довгого волосся напевно знають як буває у вітряні дні, коли волосся стає розкуйовдженим. І якщо в звичайні дні заради цьому можна, зідравши коси у вузлик чи заплести косу, то уявіть собі, як це виглядатиме,якщо вітер налетить просто біля вівтаря. Тому попередьте свого майстра, аби він чи вона використовували сильні фіксуючі засоби. Але варто взяти до уваги і те, що сильні пориви вітру не стримають навіть дуже сильні лаки чи пінки.

7855645

Щасливим власницям дуже густого і довгого волосся буде досить важко пережити з такою зачіскою церемонію в літню спеку. Варто буде тільки трошки спітніти, як розпущене волосся буде липнути до щік та лоба – навряд чи це прикрасить ваш продуманий святковий образ. Навряд чи вам захочеться мати такі весільні світлини. До того ж важке волосся зазвичай не дуже добре тримає накрутку, а підвищена вологість повітря може ще й прискорити цей процес.

Як бачимо, мінусів розпущеного волосся в якості весільної зачіски трохи більше, аніж плюсів, проте це зовсім не означає, що вам варто відмовлятись від продуманого та омріяного образу. Аби на святі не виникло неприємних ситуацій, пов’язаних з вашим волоссям, заздалегідь порадьтесь зі своїм майстром – спеціаліст неодмінно дасть вам кілька дієвих порад, враховуючи локацію, погоду та пору року.