Весільні келихи – символ кохання, який іскриться шампанським

152

Якщо ви знаходитеся в щасливому передчутті свого першого кроку на весільний рушник, з таким трепетом та любов’ю вишитий власними руками, то це означає, що зворушливий та радісний етап підготовки до весілля вже розпочато. Тепер дуже важливо правильно скласти план дій, написати детальний список всього необхідного та заручитися підтримкою рідних, адже святкова церемонія передбачає безліч деталей. І якщо без додаткового декору ще можна обійтися, то весільні бокали будуть важливим та символічним елементом на столі, який завжди перебуватиме в центрі уваги.

Декілька простих правил успішного вибору

Не має особливого значення, до якого типу людей ви належите: невиправних романтиків, розсудливих раціоналістів чи навіть вічно набурмосених скептиків. Адже всі вони за вишуканим столом хочуть бачити весільні келихи, які будуть відповідати їх уявленню про красу та гармонійно впишуться в стилістику свята. Отже, які нюанси варто враховувати, обираючи весільні бокали:

  1. Естетика виробу та стилістика свята. Якщо ви вже обрали стиль та колірну палітру, які стануть основою оформлення банкетної зали, то доречним буде і відповідне сервірування. Додатковий декор на келихах у вигляді перлин, мережива чи стразів гарно виглядатиме в романтичних стилях, а от класичні напрями потребують більш стриманих форм та оздоблення. До того ж, келих має виглядати частиною образу молодят, його природним доповненням.
  2. Практичність. Крім естетичної функції келихи для шампанського виконують і своє пряме призначення. Вони мають бути не лише вишуканими, але й максимально зручними. Екстравагантні моделі дозволяють зробити оригінальні світлини, але навряд чи вам захочеться зайвий раз простягнути руку до такого неординарного витвору мистецтва, яким можна навіть поранитися або проявити високий рівень гнучкості, щоб зробити ковток його вмісту.
  3. Якість та матеріал виробу. Різноманіття фужерів на ринку весільної атрибутики просто вражає, адже вони можуть бути прозорими та кольоровими; круглими, витягнутими та вигнутими; скляними, кришталевими, металічними та комбінованими. Якщо ви чітко визначилися зі стилістикою урочистості, то й обрати поміж атласними стрічками, штучними перлинами, бісером, стразами, сухоцвітом, вітражними фарбами та мереживними вставками вам буде нескладно. А якість виконання виробів стане головною гарантією того, що ви вип’єте з них шампанського ще й на своє золоте весілля.

Весілля – це день створення нової сім’ї та початок довгого шляху в майбутнє, в якому буде ще багато свят та буднів. А в пам’яті залишиться цей особливий день, в якому все було досконалим та продуманим до дрібниць. І весільні келихи, як трофей на видному місці у серці дому, будуть головним тому свідченням. Передзвін кришталю, душевні вітання та щирі обійми – ось що ви бачитимете кожного разу, коли ваші руки торкатимуться гладкої поверхні родинних бокалів.