Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти

43163

Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя. Отже, в сьогоднішній статті TopWedding підготував для своїх читачів приклади весільних обітниць – можливо, на своєму особливому святі ви з другою половинкою використаєте саме їх, а може, ці слова кохання та вдячності надихнуть вас на написання власних обітниць. Приємного читання!

Весільна обітниця: традиційний варіант №1

Я, (назвати ім‘я), беру тебе, (назвати ім’я), своєю дружиною/своїм чоловіком, своїм вірним другом та коханням з цієї миті і до кінця життя. В присутності Бога, наших рідних та близьких я обіцяю бути тобі вірним супутником у недузі та здоров’ї, в хороші та погані часи,  горі і радості. Я обіцяю кохати тебе, підтримувати у всьому, поважати тебе, радіти та сумувати разом з тобою, поки ми будемо живі.

Весільна обітниця: традиційний варіант №2

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе (назвати ім’я коханого/коханої) своїм чоловіком/своєю дружиною, щоб кохати та підтримувати тебе у здоров’ї та хворобі, багатстві та бідності, щасті та горі, аж поки смерть не розлучить нас.

Весільні обітниці молодят: приклади та варіантиВесільна обітниця: традиційний варіант №3

Я, (назвати своє ім’я), прошу тебе, (назвати ім’я коханої людини), стати моєю дружиною. Зі свого боку я обіцяю завжди бути поруч з тобою, підтримувати, палко кохати та розуміти тебе. Я хочу бути з тобою в хороші та погані часи, оберігати та захищати тебе від негараздів. Обіцяю це від чистого серця, з цього моменту та на все життя.

Весільна обітниця: романтичний варіант №1

Я, (назвати своє ім’я), в присутності наших рідних підтверджую щире кохання до тебе, (назвати ім’я другої половинки), і прошу стати моєю дружиною, моїм другом та натхненням до кінця наших днів. Ти найкрасивіша, найніжніша та найрозумніша зі всіх, кого я знав. Обіцяю завжди кохати, захищати та поважати тебе. Подаруй мені щастя прожити своє життя з тобою.

Весільні обітниці молодят: приклади та варіантиВесільна обітниця: романтичний варіант №2

(Назвати ім’я другої половинки), з тієї хвилини, коли я побачив тебе, та дізнався, яка ти людина, я зрозумів, що дуже хочу прожити з тобою решту свого життя. Твоя краса, розум та добре серце щодня надихають мене на те, аби стати кращим. Я обіцяю кохати тебе, розуміти, підтримувати і бути вірним супутником до кінця наших днів.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №1

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе, (назвати ім’я своєї другої половинки), за законного чоловіка/дружину. Обіцяю стати для тебе не тільки вірним супутником/супутницею на все життя, а й вірним другом та підтримкою. Обіцяю берегти наш шлюб, довіряти тобі та поважати тебе, незалежно від перепон на нашому спільному шляху. Мої рука, серце та життя належать тобі з дня, коли ми вперше зустрілись, і вони належатимуть тобі, поки я житиму на цьому світі.

Весільні обітниці молодят: приклади та варіантиВесільна обітниця: нетрадиційний варіант №2

Я, (назвати своє ім’я), зі всім коханням, на яке тільки здатне моє серце, беру тебе (назвати ім’я нареченої/нареченого) в присутності Бога, свідків, нашої родини та друзів за дружину/чоловіка, з цього дня, поки битиметься моє серце. Я кохатиму і підтримуватиму тебе, моє щастя, в радості та горі, недузі та здоров’ї, в складні та хороші дні. Разом ми подолаємо всі труднощі, досягнемо цілей та втілимо свої мрії у життя. З цього моменту ти не тільки мій чоловік/моя дружина, а й повноправний партнер, добрий друг та порадник. Обіцяю бути вірним/вірною тобі та чесним/чесною з тобою, поки живу на світі.