Весільні привітання на щастя й долю молодят

2868

Скільки б не жили ми на білому світі, якого б досвіду не набули, є речі, які ніколи не перестануть нас хвилювати. Ось збирається одружуватися ваша дитина або дитина друзів, яку знаєте змалечку, – і серце ваше стискається. Дійсно, весілля – це єдиний і неповторний день і для молодят, і для їхніх друзів та родичів. Безперечно, гості бажають подружжю усіляких гараздів, усі сподіваються, що крок до вінця стане кроком у нове життя, сповнене щастя й гармонії. Тож перше, що треба зробити майбутнім гостям урочистої події, – приготувати привітання на весілля.

Ви здивуєтеся: а було б що готувати! Як то кажуть, наливай та пий за здоров’я молодих, бажаючи їм дожити у злагоді до срібного, а потім і золотого весілля. Е, ні… Не все так просто. Адже ви, певно, чули, що думка і слово є матеріальними? Як мовиться, так і станеться, тож весільні привітання мають бути ретельно продуманими, гарно викладеними і щиро продекламованими. У такий доленосний день багато важить кожне слово, адресу звернене до людей, які вирішили бути разом і в радості, і в сумі, спільно долати всі негаразди і зберігати кохання.

Знаємо з досвіду: саме найщиріші почуття буває складно висловити і взагалі якось демонструвати. Зазвичай ми воліємо виявляти добре ставлення не словами, а вчинками. Але на цьому святі потрібні саме слова: напутні, схвильовані, мудрі, а коли й жартівливі – бо, бач, у нареченої та її матусі вже й очі на мокрому місці… І дуже потрібні такі привітання з днем весілля – як пісня народна широка, як казка з повчанням, як приказка коротка та містка, котру раз почуєш – і вже не забудеш!

Якщо ви майстер художнього слова, то, напевно, і самотужки впораєтеся з таким завданням. Може, навіть під час шлюбної церемонії до вас завітає муза та нашепче вам якогось експромту. Ну, наприклад:

Свято кохання, єднання сердець:
Галя й Микола пішли під вінець!
Хай же життя ваше щастям буяє,
Водяться гроші та діти зростають!

Ну, якось так… Але повірте: на раптову зустріч із музою краще не розраховувати, бо недалеко й до конфузу. Краще потурбуватися про те, щоб привітання з весіллям були написані заздалегідь. Це дозволить вам справити гідне враження на гостей і в художній формі висловити свої дружні почуття до молодят. Ми охоче вам у цьому посприяємо, виходячи як з особливостей вашої манери висловлюватись, так і з уподобань пари, що збирається стати на рушник. До якого стилю ви маєте схильність? На такій події завжди буде доречною лірика.

З’єднали ви серця та руки,
Хай буде світлою дорога.
Живіть, не знаючи розлуки,
Аж до весілля золотого.

Зважте ще й на те, що нині весілля відбуваються в різноманітних форматах, від традиційного українського до екстремального. І цей момент ви теж маєте врахувати, готуючи поздоровлення. Адже коли молодята йдуть до вінця, вбрані у вишиванки, це одна справа. Дивлячись на заквітчану красуню-наречену, вам захочеться і слова знайти доречні: урочисті та мелодійні, як народна весільна пісня. І зовсім інша річ, якщо майбутнє подружжя планує прибути на місце події на велосипедах або ж має намір обмінятися обручками десь у повітрі. Усяке, знаєте, трапляється! Тож і весільні привітання гостей мають відповідати стилістиці заходу. З нашою допомогою ви обов’язково будете, як то кажуть, у темі.

А зрештою, найголовніше керуватися дійсно щирими почуттями, які бринітимуть у вашому голосі. Дайте волю серцю і скажіть: «Любі мої та милі, прекрасні та закохані! Щастя дивитися на вас і бачити вас такими. Збережіть якнайдовше те, що об’єднало вас нині. Навчіться шанувати та розуміти один одного, підтримувати і пробачати. Це знадобиться, адже життєвий шлях не буває всипаний одними лиш трояндами. А буде складно – згадуйте цей день, свої щасливі очі і радісне хвилювання. Спогад про нього здатен укріпити й надихнути. Не втрачайте своє кохання, не звикайте до щастя бути разом. Ну, хоча б задля того, щоб усі ми мали змогу потанцювати на вашому і срібному, і на золотому весіллі!»