Весільні сукні оптом від MyLadyWed

434

Компанія «Myladywed» – лідер на ринку весільної індустрії, пропонує модні, красиві і оригінальні весільні сукні за доступними цінами. За 10 років роботи виробник весільних суконь «Myladywed» завоював серця не тільки наречених з України, а й Росії, Білорусі і країн Євросоюзу, тому що сукні від дизайнерів «Myladywed» купують власники салонів багатьох країн світу.

Запорукою успіху даної торгової марки є, по-перше, якісна, модна і різноманітна продукція, по-друге, доступна цінова політика, по-третє, вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Цікаві пропозиції від дизайнерів «Myladywed»

На офіційному сайті ТМ «Myladywed» презентовані незрівнянні колекції весільних та дитячих суконь, що відрізняються різноманітністю фасонів і стилів, що вражають досконалістю тканин і якістю фурнітури, а також оригінальністю декору. Все це завдяки професіоналізму, згуртованості команди компанії, а також колосальної відповідальності кожного окремого співробітника. В результаті, «Myladywed» має можливість запропонувати:

  • розкішні бальні моделі, здатні перетворювати кожну дівчину на справжню принцесу. Пишна спідниця і корсет залишаються класикою вже не одне століття, але креативні дизайнери компанії постійно вносять свої корективи, в результаті чого наречені можуть виходити заміж в ультрамодних сукнях, але в той же час не відмовлятися від традиційного способу;
  • спокусливі годе, що підкреслюють ідеальні форми юної нареченої;
  • прямі силуети, що дарують образу вишуканість і ніжність.

Ці та інші весільні сукні оптом від «Myladywed» можна замовити на офіційному сайті компанії в будь-який зручний час.

Регулярний випуск колекцій, всілякі способи оплати, доставка товару замовнику – все це компанія забезпечує своїм постійним клієнтам, але планує вихід на нові позиції, тому запрошує до взаємовигідної співпраці власників салонів, які бажають поповнювати свій асортимент якісними новинками весільної моди за прийнятними цінами.

Контактна інформація:
Адреса: Чернівці
Телефон: +38 (097) 900-70-74
Email: admin@myladywed.com
Сайт: myladywed.com