Розкішні весільні сукні від Elena Novias

642

Один з провідних виробників модних і якісних весільних суконь, компанія «Elena Novias» вже не перший рік успішно конкурує зі справжніми акулами весільного бізнесу. Колосальний досвід роботи в даній сфері, грамотно поставлені завдання і індивідуальний підхід до кожного клієнта вивели компанію на світовий ринок. Весільні сукні від «Elena Novias» користуються популярністю не тільки серед наречених України, а й Росії, а також Європи. Секретом успіху ТМ «Elena Novias» є:

  • висока якість пропонованої продукції;
  • унікальний дизайн;
  • шикарний вибір унікальних у своєму роді весільних нарядів;
  • оригінальний декор.

Талановиті дизайнери на основі декількох моделей створюють приголомшливі наряди, які відповідають запитам найвимогливіших клієнток престижних салонів світу.

Виробник весільних суконь «Elena Novias» в своїй роботі використовує найкращі тканини, імпортну фурнітуру і оригінальний декор, що дозволяє створювати такі наряди, які відрізняються не тільки казковою красою, а й неймовірним комфортом, щоб дівчата протягом усього свята почували себе чудово.

На сьогоднішній день компанія має величезну кількість клієнтів, для яких регулярно випускає нові колекції незрівнянних весільних нарядів на будь-який смак, фігуру і стиль весілля. Дизайнери «Elena Novias» прекрасно розуміють, що «на смак і колір товаришів немає» тому колекції складаються з самих різних моделей. Класичні пишні обов’язково зацікавлять дівчат, які не бажають відступати від традицій. Спокусливі годе – для тих, хто хоче підкреслити ідеальні форми, прямі весільні сукні додають стрункості, та жіночності.

Незважаючи на видимі результати, амбітна команда «Elena Novias» не збирається зупинятися на досягнутому, а продовжує рухатися до нових вершин, тому запрошує до співпраці нових партнерів. Зі свого боку гарантує вигідні умови роботи, якісний товар і доступні ціни.

Контактна інформація:
Адреса: Чернівецька область, село Волока
Телефон: 050 713 68 31
Телефон:098 000 33 67
Сторінка Вконтакті: https://vk.com/elenanovias
Email: info@elenanovias.com
Сайт: http://elenanovias.com/