Макраме (від фр. macrame) — техніка вузликового плетіння на товстих нитках та різноманітних шнурках.

koltco iz makrame

У пошуках натхнення творчі люди звертають свій погляд на традиції та вподобання минулих років. Найрізноманітніші стилі весілля поєднують в собі краплинки, зібрані із різних куточків країни. Не стала й винятком техніка плетіння макраме — творців весільної атмосфери полонило вишукане мереживо, яке ловить своїми тенетами бешкетний вітерець. Спробуємо розглянути можливі шляхи введення декоративних вузликів у загальний декор весілля.

Святковий стіл

Найкращим тлом для ніжного макраме стануть довгі дерев’яні столи, гілки вічнозелених рослин та квіти рожевих відтінків. Колір ниток може бути довільним, проте варто надати перевагу пастельній гамі та акварельним відтінкам. Довгу плетену скатертину-доріжку варто завершити водоспадом вузликів або цікавим візерунком. Також у цьому стилі виплітають серветки, на яких розташовують столові прибори або центральну квіткову композицію.

makarame decor svadebnogo stola

Церемонія вінчання

Прихильникам церемоній під відкритим небом в оточенні бурхливо-зеленої природи припаде до душі весільна арка, прикрашена вигадливим макраме. За допомогою вузликів легко виплести ініціали закоханих або закріпити на полотні улюблені квіти. Щоб поєднати образ наречених із стилем декору варто використати аналогічні квіти у весільному букеті нареченої та в бутон’єрці нареченого.

Центральна композиція

За допомогою унікальної вузликової техніки вправні руки здатні створити незвичайну квіткову композицію проте не на столі, а над ним. Із міцних ниток виплітаються кошики, в яких розташовують глиняні горщики. Букети не повинні складатись лише з квітів — їх замінниками можуть стати інші декоративні рослини. Окрім того на столах варто розташувати сухі гілочки дерев, прикрашені маленькими серветочками у стилі макраме.

makrame podvesnaya kompozitciya

Весільна фотосесія

Не менш важливою частиною яскравого святкування є весільна фотосесія, яка здатна зберегти приємні спогади на довгі роки. Особливої популярності здобули знімки у романтичних стилях – “shabby chic”, “богемний”, “рустік” та інші. Додати їм особливої родзинки допоможе макраме — скатертини, серветки, хустинки та звисаюча вузликова павутинка.

svadebnaya fotosessiya makrame