Сьогодні ми продовжимо розповідь про вплив зірок на те,я кою саме нареченої буде та чи інша дівчина. На черзі заключна частина матеріалу і такі знаки, як Стрілець, Козеріг. Водолій та Риби.

Наречена-Стрілець

Представники цього знаку володіють природним талантом організатора, тому планувати своє весілля дівчині, яка народилась під сузір’ям Стрільця, буде не тільки цікаво, а й відносно легко. Такі наречені мають все для того, аби влаштувати по-справжньому вдале свято: вона вміє делегувати деякі обов’язки, тримати все під контролем, не виходити з колії при найменших проблемах, . крім того, дівчата Стрільці вміють майстерно знаходити баланс між останніми весільними тренда та власними смаками і баченням ідеальної весільної урочистості. Мабуть, єдиною негативною якістю представниць цього знаку зодіаку є те, що вони не вміють до кінця розслаблятись. Як варіант, цим нареченим можна найняти координатора, щоб хоча б у день весілля забути про всі організаційні моменти та просто насолодитись цією непересічною подією. Якщо ж говорити про весільний образ дівчини-Стрільця, то якщо про когось і можна назвати Місс Досконалість, то саме її.

Секрети зимового букету нареченої

Наречена-Козеріг

Дівчата-Козероги не дуже полюбляють бути у центрі уваги, хоча це далеко не завжди їм вдається. Коли мова йде про роботу, вони завжди готові опинитись під зацікавленими поглядами, наприклад презентувати новий продукт, виступити на конференції тощо. Якщо ж мова йде про світські заходи та різноманітні урочистості, представниці цього знаку зодіаку краще побудуть у тіні. Тому не дивно, що начерені-Козероги найчастіше влаштовують невеличкі весілля, на які запрошують тільки по-справжньому близьких людей, в чиїй компанії їм комфортно. Хоча іноді, коли дівчата-Козероги загоряються якоюсь ідеєю, їх практично неможливо зупинити! Тоді дівчина влаштує свято, яке відобразить їхні з другою половинкою неповторні індивідуальності. Запрошені будуть вражені! Образ такої нареченої в один з найщасливіших днів буде скромним, проте продуманим і витонченим.

Наречена-Водолій

Підготовку до весільної урочистості наречені-Водолії сприймають передусім як творчість. Тому не дивуйтесь, що цим дівчатам вдається гармонійно поєднувати речі, які, здавалось би на перший погляд, не поєднуються. Ці дівчата зазвичай прагнуть, аби їхній особливий день побачили якомога більше людей, тому їй дуже потрібна людина, яка вчасно нагадає, що на таку кількість запрошених може не вистачити весільного бюджету або як мінімум бенкетної зали. Справжньою родзинкою весіль Водоліїв найчастіше буває розважальна програма: тут вам і виступи артистів, і майстер-класи, і оригінальні конкурси. На святі наречена-представниця цього знаку зодіаку постане перед присутніми у образі прекрасної феї, що не так вже й суперечитиме правді.

Наречена-Риби

Дівчата, що народились під сузір’ям Риб, дуже мрійливі і в гарному сенсі наївні. Їм добре вдається створювати навкруги атмосферу свята, але, на жаль, не саме свято. Труднощі, що супроводжують майже кожну підготовку до весілля, можуть стати для Риб справжньою травмою, тому складні організаційні питання повинен вирішувати хтось інший – наречений, організатор, батьки, подруга, словом, будь-хто, кому наречена-Риби повністю довірятиме. Головна героїня майбутнього свята стане справжнім генератором чудових ідей, але їхнім втіленням мусить займатись хтось інший.  На урочистості граційна і ніжна представниця знаку Риб буде у центрі уваги та задасть вишуканий тон всьому святу.