Сьогодні ми приготували для наших читачок незвичайний гороскоп, який підкаже, якою ж нареченою будете ви в залежності від того, під яким знаком зодіаку народились. Бажаємо вам приємного читання!

Наречена-Овен

Оскільки представники цього знаку зодіаку люблять все контролювати, то, скоріш за все, наречена-Овен, візьме всі турботи з організації цього непересічного свята на себе. Ці дівчата зазвичай чітко розуміють, яке саме весілля хочуть отримати в результаті своїх зусиль, тому віддадуться цій справі планування з ентузіазмом. Вони люблять все робити самі, тому не варто навіть пропонувати їм делегувати хоча б частину весільних клопотів іншим. Майбутнім нареченим, які народились під сузір’ям Овна, все ж варто прийняти допомогу, аби на головному святі бути чарівною й щасливою, а не стомленою та схвильованою.

Наречена-Телець

Ці дівчата мають вроджений гарний смак та елегантність, тому можна не сумніватись що їхньому весіллі все буде за найвищим розрядом. Вульгарність та несмак – це те, чого точно не буде на одному з найголовніших свят у житті представниці цього знаку. Проте не варто думати, що Тельці відмовляться від яскравих деталей, але кожна з них мусить бути суворо на своєму місці. Ці наречені зазвичай складають чіткий план підготовки до майбутньої урочистості, але навіть найменша дрібничка може вибити їх з колії. На церемонії дівчата-Тельці в більшості випадків мають приголомшливий вигляд, адже їхній святковий образ буде придуманий до найдрібніших деталей. Пам’ятайте, що задоволення можна отримати не тільки від самого весілля, а й від його підготовки, тому постарайтесь дещо знизити градус напруги на цьому етапі.

Наречена-Близнюки

Дівчата, які народились під сузір’ям Близнюків можуть декілька разів передумувати щодо концепції весілля, свого святкового образу локації тощо. Скажімо, одного дня головна героїня майбутньої урочистості може в деталях розповісти про свято, а вже через тиждень вона з ентузіазмом плануватиме весілля у зовсім іншому стилі, навіть не згадавши про свої попередні плани. Чого точно не буде на весілля дівчини-Близнюків, то це нудьги. Якщо дів чина захоче вразити своїх гостей, то не пошкодує на це ніяких коштів. Тому таким нареченим неодмінно потрібна буде поруч людина, яка час від часу спускатиме їх з неба на землю і оцінюватиме, чи реально втілити у життя чергову ідею фантазерки. Представниця цього знаку зодіаку буде напрочуд красивою нареченою, а її одраз або суворо відповідатиме всім трендам весільного сезону або взагалі буде суперечити їм.

Фотограф Олег Дмитрук

Наречена-Рак

Стримані представниці знак Рака, скоріш за все, оберуть для однієї з найважливіших подій у своєму житті стриманий та витончений образ, вони будуть буквально втіленням жіночності. Якщо ж говорити про саме свято, то зазвичай це весілля у романтичному силі з порівняно невеликою кількістю запрошених, адже дівчата-Раки люблять почуватись комфортно у компанії. Це буде затишна урочистість, а представниці цього знаку зодіаку, як ніхто інший, вміють та люблять створювати затишок. Кожен гість на святі буде відчувати себе комфортно, адже дбайлива наречена неодмінно приділить їм всім увагу. Ці дівчата вважатимусь своє весілля вдалим, тільки якщо кожному запрошеному буде на ньому затишно. Шкода лише, що переймаючись іншими, наречена-Рак, скоріш за все, забуде про себе. Тому нареченому та близьким людям треба якомога частіше питати головну героїну майбутнього свята, що хоче саме вона. Незайвим буде влаштувати їй кілька приємних сюрпризів.