Професійний весільний візажист не лише майстерно володіє пензликами. Успіх мистецької роботи залежить від вірно обраного типу макіяжу. Головний акцент — очі нареченої, тому слід знати, як зробити їх ще більш привабливими. Техніка візажу залежить від кольору очей, розміру та форми.

Весільний макіяж для близько посаджених очей

Якщо відстань між очима менша за розмір одного ока — це близька посадка. За допомогою макіяжу потрібно візуально збільшити відстань та змінити форму на мигдалевидну. Внутрішні кутики освітлюються, а зовнішні підкреслюються темними тінями та підводкою. Туш створить додатковий обєм — кількома шарами її потрібно нанести на вії у зовнішніх кутиках очей. Світлі перламутрові тіні візуально збільшать невеликі очі.

Макіяж для близько посаджених очей

Весільний макіяж для широко посаджених очей

Першочергове завдання — зменшити відстань між очима. Тіні середніх відтінків потрібно нанести на внутрішню частину ока, а темними відтінками повністю замалювати рухливе віко. Мяким пензликом темні тіні розтушовуються у внутрішніх кутах очей в напрямку до початку росту брів. Посередині брів слід нанести світлі тіні, а вії зафарбувати тушшю, створюючи більший обєм у внутрішній частині очей.

Макіяж для широко посаджених очей

Весільний макіяж для маленьких очей

Техніка макіяжу полягає в вірному нанесенні тіней на рухливе віко — увагу слід приділити центральній частині. Не потрібно виділяти кутики очей, адже це візуально лише видовжить око, проте не збільшить. На складку верхнього рухливого віка слід нанести, наприклад, сірі тіні, а на саме віко — світлі. Лінія підводки починається від внутрішнього кутика ока і повільно розширяючись сягає зовнішнього.

Макіяж для маленьких очей

Весільний макіяж для круглих очей

Змінити форму очей — видовжити їх, можна за допомогою затемнення зовнішніх кутиків очей. Нейтральні відтінки наносяться на рухливе віко, а темні – лише по контуру ока. Не варто підводити весь контур очей, лише малюється невелика лінія від центра верхнього віка до зовнішнього кута. Промальовуючи щіточкою вії, слід злегка відводити їх до зовнішніх кутиків очей.

Макіяж для круглих очей