Важко знайти людину, яка б цікавилась модою і при цьому не чула про британську дизайнерку Вів’єн Вествуд. За сміливість і відданість стилю панк її називають королевою епатажу, проте весільне вбрання від Вествуд відрізняється від інших її колекцій певною стриманістю та жіночністю, хоча й не позбавлене виклику.

Вів’єн Вествуд завжди називали улюбленою дизайнеркою Британії, однак після прем‘єри повнометражного фільму «Секс і місто», де героїня Сари Джесіки Паркер значну частину екранного часу бігає містом у шикарній весільній сукні авторства Вествуд, її популярність виросла ще більше. Заради справедливості зазначимо, що більшість моделей з весільних колекцій дизайнерки не схожі не епатажне вбрання Керрі Бредшоу, проте багато знаменитостей одружуються саме в сукнях від Вествуд.

Вирізняються сукні від Vivienne Westwood з-поміж весільних колекцій інших дизайнерів своїми кольорами – від пристрасного червоного до золотавого та кольору слонової кістки. Весільні плаття дизайнерки немов створені для того, аби зробити з кожної дівчини не тільки найпрекраснішу наречену, а й справжню королеву. Кожен виріб Вествуд сміливо можна назвати витвором мистецтва завдяки незвичайному фасону та воланам, оборкам, бантам, невагомим шлейфам та рюшам в якості акцентів. Подбала іменита дизайнерка і про аксесуари, які неодмінно зроблять весільний образ довершеним – взяти хоча б велику троянду з органзи замість звичної фати.

Найсміливіші та найпристрасніші наречені можуть обрати родзинку весільних колекцій Вів’єн Вествуд – червону весільну сукню з фатою та легким серпанком. Дівчатам, які люблять ламати стереотипи, підійдуть золотаві та персикові сукні, а ніжним і витонченим нареченим пасуватимуть плаття кольору айворі чи молочного, а  також традиційні білі весільні сукні.