Вишиванки в Україні

567

Важко уявити традиційне українське весілля без вишитого рушника: ним прикрашають ікони, на нього кладуть коровай, свій перший спільний крок у майбутнє молода пара робить на вишитий рушник. Зараз також стало неабияк популярно одягати в день весілля український стрій, як вияв національної свідомості та ідентичності, вшанування нашої культури.
Ми пропонуємо Ваам широкий вибір українських вишиванок: вишитих рушників, суконь, блуз, костюмів, оздоблених геометричними та рослинними орнаментами, кружальцями, характерними для слов’янської культури та іншими фігурами, які акуратно вишиваються на полотні нитками чорного та червоного кольору.
Вишиваний рушник використовують не тільки на сватання й весілля, ним прикрашають помешкання та ікони. На Вашому весільному вишиваному рушнику Ви зможете тримати дитину під час хрещення.
Українські вишиті речі (рушник, сорочка) – є оригінальним подарунком, сповненим позитивною енергетикою, унікальністю та вишуканістю. Такий подарунок неодмінно сподобається вашим рідним, друзям та коханим.

Контактна інформація:
Телефон: (096) 249-55-49
Телефон: (093) 702-88-38
Email: info@vyshyvanky.in.ua
Сайт: http://vyshyvanky.in.ua