У пошуках шляху для створення неперевершеного дня, організатори весілля неодноразово звертають увагу на речі, які здавалось би, вже багато віків використовуються на інших святкуваннях. Розглядаючи нову ідею, намагаючись втілити її в життя, вони створюють тисячі комбінацій лише для того, щоб знайти одну єдину і неповторну. Таким чином, у коло нашого зору потрапили бенгальські вогні – ніхто і уявити не міг наскільки чарівно вони прикрасять весілля. Проте, є одна необхідна умова – вечірній час проведення церемонії для кращої ілюмінації.

Фотосесія

В першу чергу розглянемо можливість влаштувати неперевершену та чарівну весільну фотосесію із використанням яскравих вогників. Багато залежить від майстерності та креативності фотографа – хтось може розмістити позаду наречених гостей із палаючими вогнями, створивши цікавий фон; хтось пише імена або дату весілля блискучим шляхом; хтось із допомогою подружок нареченої оточує молодят цікавими візерунками. Темне нічне небо, вкрите мільйонами зірок лише підкреслить магічність знімків і здаватиметься, що навколо жевріють не бенгальські вогники, а іскри небесних світил.

Церемонія вінчання

Зазвичай, під час виходу молодят із церкви, їх посипають рисом або ж лавандою та пелюстками троянд на знак того, що попереду очікуватиме щасливе подружнє життя. Проте, чому б не спробувати освітити майбутній життєвий шлях за допомогою бенгальських вогнів? Необхідно лише заздалегідь розподілити між гостями та подбати проте, щоб вони вчасно запалили їх. Що далі? Нехай молоде подружжя крокує шляхом, освітленим не лише коханням близьких людей, а й символічним вогнем.

Весільний танок

Окрім тих вогників, які тримають в руках, можна використати й інші із підлоговим розташуванням. Вони ідеально підійдуть для весілля, що проходить на відкритому просторі, або ж якщо перший танок заплановано провести не у бенкетному залі – потрібно розташувати їх у формі кола на достатній відстані один від одного та увімкнути обрану музику для першого весільного танка наречених.

Весільний торт

Однією із фінальних сцен весільного святкування є презентація гостям та куштування весільного торта. Витвір вправних майстрів кондитерського мистецтва не потребує зайвих слів, проте можна прикрасити його вихід на головний подіум бенгальськими вогнями. Розташувавши на таці з тортом кілька вогників, ви влаштуєте ще одне феєричне шоу, а гості будуть підкорені спершу яскравим видовищем, а потім неперевершеним смаком. Подвійна насолода залишиться надовго не лише у пам’яті, а й на весільних фотографіях.

Just married!

Більшість молодят вирішують поїхати у весільну подорож відразу після закінчення головного святкування. Для цього заздалегідь прикрашають весільну машину, використовуючи для декорування квіти, стрічки та цікаві написи замість автомобільних номерів. Чому б не додати іще одного стильного елементу? Декоруйте доріжку, якою від’жджатиме автомобіль, бенгальськими вогнями та запаліть їх у відповідний момент. Здається, навіть червоний килим голлівудських зірок поступиться вишуканістю та яскравістю.

Існує набагато більше варіантів використання бенгальських вогнів у весільних декораціях – все залежить від стилю святкування, місця проведення та часу. Не потрібно сліпо наслідувати модним тенденціям чи порадам популярних журналів – завжди обирайте те, що більше припаде до серця, адже це свято призначене лише для вас і коханої людини та повинне бути таким, яким ви уявляли його ще в дитинстві, очікуючи на чарівного принца із казок.