Вибір весільних прикрас для шиї

299

Якщо ви вже обрали приголомшливу весільну сукню і визначилися із зачіскою, яка найбільше підійде, то доречним буде поговорити про вибір ювелірних виробів, а  особливо – весільного намиста. Ви повинні відштовхуватися від форми декольте  вашої сукні.

Фамільні коштовності

Іноді мати нареченої або бабуся вирішують відіграти роль у підтриманні традиції “щось старе”, даруючи сімейну реліквію, яку  можна одягнути у цей великий день.  Таким чином, вам потрібно продемонструвати свої найкращі старовинні ювелірні вироби і знайти сукню з глибоким вирізом.

Намисто з перлами

Намисто і сережки з перлами є вибором номер один серед сучасних наречених. Незважаючи на те, які перли ви вибираєте – справжні чи штучні, ви повинні взяти з собою зразок тканини вашої весільної сукні, щоб знайти перли відповідного кольору.  Існують різні довжини і форми намиста з перлами,  що робить його доступним для будь-якого типу декольте. Майте на увазі, що намисто, довжина якого перевищує 50 см, не підходить для весільних суконь.

Комірці

Комірці найбільше підходять до круглих або серцеподібних вирізів. Не доповнюйте сукню без бретелей комірцем, оскільки це підкреслить велику порожню область між сукнею і прикрасою. До сукні без бретелей ідеально підходить довге намисто.

Підвіски з одним камінцем

Якщо ви плануєте купувати весільну сукню з глибоким  декольте, то вам підійде кулон з одним камінцем.  Це може бути або одна перлина, або дорогоцінний камінь відповідного відтінку.

Мінімалізм

У випадку, якщо ваша весільна сукня розкішно оздоблена,  вам не варто одягати намисто, щоб не переборщити, або вибрати ланцюжок чи намисто з простим дизайном. Майте на увазі, що надмірна кількість ювелірних виробів  не буде пасувати до оздоблення сукні.