Кажуть, що у кожному дорослому продовжує жити дитина протягом багатьох років. Чи не це є основним чинником створення найрізноманітніших забав на святкуваннях? Весілля не стало винятком, проте найчастіше перелік конкурсів складає впорядник святкування. Нажаль, вони не вирізняються індивідуальністю та яскравістю і часто повторюються на весіллях. Ми вирішили пошукати цікаві весільні конкурси та запропонувати їх використати на власному святі.

Конкус «Несподівана пара»

Заздалегідь причепіть під кожним стільцем у залі номер, але продублюйте усі номера. Таким чином повинні утворитись пари стільців із однаковими числами. Під час конкурсу ведучий повинен навмання назвати номер, а дві людини із ним – новостворена пара, забов’язана станцювати танок під будь-яку музичну композицію. Завдяки невпорядкованій нумерації створюються несподівані пари, а отже танок буде неперевершеним та принесе велику кількість веселощів.

Конкурс «Розповідай!»

Конкурс допоможе не лише розважити всіх, але й дізнатися більше про молодят зі слів гостей. Розподіліть присутніх на дві команди та кожній надайте перелік запитань про наречену та нареченого, пов’язані з їх дитинством, молодістю та різними подіями із життя. Питання слід підготувати заздалегідь та не оминути увагою найдрібніші смішні деталі. Команди по черзі повинні запитувати один одного, а переможе та, яка надасть найбільше правильних відповідей. Суддями у цьому конкурсі будуть молодята. Практика показує, що друзі та родичі знають набагато менше, ніж думають.

Конкурс «Найкращий коментар»

Молодята повинні заздалегідь підготувати кілька різноманітних фотографій із різних періодів свого життя. Знімки повинні бути загадковими та дивними, без можливості відразу зрозуміти, які дії передували створенню фото. Запропонуйте гостям коментувати побачене, уявляючи можливі події. Таким чином можна згадати не лише приємні моменти, але й почути їх нове трактування. За найоригінальніші здогадки належним чином нагородіть переможця.

Звичайно, можна багато розповідати про конкурси на весілля, наводити цікаві приклади та винаходити нові. Це лише невеличка частинка розважальної програми, проте ми вважаємо, що вона може стати основою загального святкування. Остання порада – новою тенденцією стали доброзичливі конкурси, а від старих алкогольних та нецензурних варто відмовитись.