Нові тенденції моди щорічно торкаються не лише одягу, але й зачісок, проте, фата у весільному образі нареченої незмінно залишається на вершині популярності. Біла тканина символізує  цнотливість, скромність та чистоту почуттів дівчини, ховаючи обличчя під час церемонії вінчання. Хіба можна відмовитись від такого важливого аксесуару? Тому, підібравши фату у відповідності до весільної сукні, варто замислитись про її поєднання із зачіскою.

В залежності від довжини волосся варіюється складність роботи перукаря та кріплення фати до готової зачіски. Довге розпущене волосся створить милий та тендітний образ, а пасуватиме йому фата-накидка. Також таку зачіску можна прикрасити живими або штучними квітами та декоративними елементами. Іноді стилісти пропонують поєднати довге волосся з начісуванням із короткою та пишною фатою, але все залежить від форми обличчя.

Весільні зачіски з фатою з підібраним волоссям пасують абсолютно всім нареченим, а відкрита шия та плечі додають загальному образу вишуканості. Складність зачіски залежить від кількості шарів фати. Наприклад, зібраному у високий вузол волоссю пасує одношарова фата, а об’ємна та складна зачіска ідеально поєднається із багатошаровою фатою.

Великою популярністю користуються зачіски із фатою, яка кріпиться на потилиці або маківці голови, з додаванням декоративних елементів. Зачесане волосся залишається повністю відкритим, що дає змогу його урізноманітнити, наприклад, плетінням.

Весільні зачіски з фатою 2015-2016

Нареченим із коротким волоссям стилісти пропонують відмовитись від довгої фати та надати перевагу широкій мереживній стрічці або великій білій квітці. Популярною стала грецька зачіска із багатошаровою фатою середньої довжини, в поєднанні з додатковими елементами. Основний тренд цього року – легкі та романтичні зачіски, наприклад локони середнього розміру, яким пасує фата будь-якого стилю.

Весільні зачіски з фатою (фото)

Пропонуємо розглянути приклади чудового поєднання фати із зачіскою, а також цікаві ексклюзивні форми звичайного вельону. Якщо ви любите експериментувати – скористайтесь наданими ідеями та станьте нареченою року.

Весільні зачіски з фатою (відео)