Весільний візажист: кілька порад для полегшення вашого вибору.

192

Зрозуміло, що зовнішній вигляд і макіяж в день весілля відіграють неабияку роль і будь-яка наречена прагне виглядати у цей великий день казково та ефектно. Для цього вам знадобиться професійний візажист.  Ви можете знайти низку оголошень у мережі, також ваші друзі можуть порадити когось. До вашої уваги представляються найважливіші кроки у виборі весільного візажиста:

 1. Оберіть місце, де ви хочете робити макіяж – в себе вдома / вдома у візажиста / в салоні. Якщо ви любите комфорт, шукайте візажиста, який прийде до вас додому безпосередньо в день весілля. Це також дозволить зекономити час на інші препарації.
 2. Вирішіть, чи ви хочете робити весільний макіяж та зачіску в одному місці.  Якщо ця вимога є для вас важливою, то здійснюйте пошук візажистів і перукарів у вашому районі. Багато весільних візажистів також пропонують перукарські послуги.
  TbFLEHm57a8
 3. Розпитуйте своїх знайомих. Запитайте ваших друзів, родичів, колег і перукаря, чи вони можуть порекомендувати вам хорошого візажиста і, якщо це можливо, перегляньте портфоліо візажиста, щоб побачити його роботи.
  hkpqLThwHpY
 4. Перегляньте веб-сайти візажистів, ознайомтесь з їхніми портфоліо і ви зможете визначитись, чи їхній стиль макіяжу схожий на ваш власний. При пошуку по зображеннях, перевірте такі речі, як відповідність тону шкіри, увага до деталей, сучасні тенденції весільного макіяжу. І ще одна дуже важлива порада – не намагайтеся ігнорувати те, що вам не подобається. Також ви можете підібрати для себе косметику в інтернеті. Ні для кого не секрет, що найкраща косметика на http://опиум.com.ua.
 5. Складіть список найкращих (на вашу думку) весільних візажистів, в тому числі тих, яких вам порекомендували. Зконтактуйте з ними і з’ясуйте усі деталі, які вас цікавлять.
 6. Зв’яжіться з візажистами з вашого списку і оберіть того, який вам найбільше сподобався. Останній, в свою чергу, повинен продемонструвати відкриту і доброзичливу манеру телефонної розмови. При спілкуванні з візажистом ви повинні почувати себе спокійно і впевнено – ці ж почуття не покидатимуть вас у день весілля
 7. Запишіться на пробний весільний макіяж до обраного вами візажиста і будьте конкретними про те, як ви хочете виглядати у ваш великий день. Зберіть вирізки з журналів, щоб продемонструвати візажисту бажаний стиль і переконайтеся, що він уважно слухає ваші побажання. Якщо ви не впевнені, який саме макіяж хочете, запитайте про можливість макіяжу перед дзеркалом або про можливість перерв з певним інтервалом, щоб ви змогли оприділитись.
  VtXu8vlWi_8
 8. Коли ваш пробний макіяж буде зроблено, візажист повинен запитати вас, чи задоволені ви результатом. Якщо ні, він повинен переробити макіяж, поки ви не будете задоволені. Якщо вам сподобався результат роботи вашого майстра – негайно замовте його. До хороших візажистів записуються місяці заздалегідь. Якщо ви не задоволені результатами, поверніться до вашого надійного списку і почніть все заново.
  IssA3rhJAmc