Матеріалів з порадами про те, як підібрати гарний подарунок на весілля – незліченна кількість. Хтось радить притримуватись старої  доброї традиції дарувати гроші, хтось – підключати фантазію і креативити, а хтось розважливо рекомендує дарувати речі, які точно знадобляться молодій родині на самому початку їхнього спільного життя. Тому сьогодні ми вирішили розповісти не про самі весільні презенти, а про те, якими критеріями слід керуватися, вибираючи подарунок для певної пари.

Обираємо корисний весільний подарунок
Останнім часом молодята нашої країни почали активно переймати досвід західних женихів і наречених й складати списки подарунків, які їм хотілося б отримати у свій особливий день. Зазвичай, такий список додається до запрошень або розміщується в соціальній мережі чи на весільному сайті, а гості, в свою чергу, відзначають, що з переліку саме вони подарують молодій парі. Якщо ж такого списку немає, а подарунок вибирати все одно треба, подумайте про саму пару і про те, що найбільше може їй знадобитися в спільному побуті. Так, наприклад, є пари, які після одруження планують жити (принаймні, якийсь час) зі своїми батьками. Таким молодятам навряд чи знадобляться речі загального користування – такі, як набори каструль, пральна машина, пилосос і т.д. Деякі пари після весілля облаштовують окреме житло – незалежно від того, власна це квартира чи зйомні квадратні метри. Часто такий молодій сім’ї необхідно буквально все – від таких предметів, як подушка і наматрацник, до великої побутової техніки. Таким молодятам неодмінно згодиться щось з постільних приналежностей – гарним вибором стане, до прикладу, якісний ортопедичний матрац або пара зручних подушок Vegas.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Крім того, є пари, у яких вже є не тільки власне житло, але і все необхідне в ньому – таких молодят досить складно здивувати, тому саме тут знадобиться вся ваша фантазія і креатив. Підбираючи відповідний для певної пари весільний подарунок, необхідно звертати увагу також на такий критерій, як інтереси молодого подружжя. Часто у молодят є спільне хобі, про яке відомо їхнім друзям і родичам (наприклад, походи або фотографія). У такому випадку буде набагато простіше підібрати їм спільний святковий презент, яким вони напевно залишаться задоволені. При виборі подарунка варто враховувати також смаки пари. Так, наприклад, молодій сім’ї, яка вподобала індійський стиль в інтер’єрі, навряд чи припаде до душі важке покривало в стилі класицизму. До речі, досить часто буває так, що гість точно знає, що потрібно або що сподобається новій сім’ї як весільний подарунок, але ця річ дуже дорога для однієї людини. Щоб дійсно порадувати нареченого і наречену потрібним презентом, скооперуйтеся з іншими гостями. Іноді молодята отримують в подарунок від компанії друзів, наприклад, телевізор або холодильник, а група родичів дарує новому сімейства кухонний комплект або диван. У випадку якщо ви не впевнені, що ваш подарунок напевно стане в нагоді парі або хоча б сподобається їй, є сенс не виявляти ініціативу і послідувати універсальноій пораді дарувати на весілля гроші.