Безліч традицій, які є невід’ємною частиною кожного весілля, символізують закінчення одного етапу життя та перехід на інший. Найнеповторнішим, звичайно, є перший весільний танець молодят. Для того, щоб зробити його індивідуальним та незабутнім необхідно вірно підібрати весільні пісні для весільного танцю. Щороку до топових переліків додаються нові композиції, ускладнюючи вибір однієї пісні для першого весільного танцю.

Більшість молодих пар зупиняють свій погляд на класичному вальсі. Полум’я почуттів можуть підкреслити гарячі ритми танго, а для весілля у народному стилі пасуватимуть традиційні мотиви. Звичайно, стиль пісні забов’язує до відповідних рухів у весільному танку, тому треба звернути увагу на хореографічні можливості кожного з молодят. Також, якщо трек занадто ритмічний, необхідно зауважити чи забезпечить весільне вбрання достатній простір для рухів.

Пісня для весільного танцю повинна торкнутись сердець усіх присутніх не лише мелодією, але й словами. Перш за все, композиція повинна відображати почуття молодят, тому слід зупинити погляд на тій пісні, яка подобається їм обом. Якщо на верхівці списку залишається кілька композицій – існує можливість створити мікс, проте все ж варто надати перевагу одній пісні. Лише єдина та неповторна запалить вогник в очах молодят та підтримуватиме його щоразу, коли лунатиме.

Коли ви почнете складати перелік пісень, щоб серед них обрати одну єдину, не обмежуйтесь одним десятком треків. Прослуховуючи всі музичні композиції, згадайте свою першу зустріч, романтичні моменти та чудові вечори, проведені разом. Можливо, щось наштовхне вас зробити остаточний вибір – мелодія повинна відображати усі почуття та відлунювати щастям в душі. Пісня для весільного танцю повинна об’єднати вас разом та змусити втратити відчуття плинності часу.

Пісні для першого весільного танцю (аудіозаписи)

Звичайно, ми впевнені, що у вас є улюблені пісні для весільного танцю, але спробуємо додати до переліку кілька тих, які залишаються неперевершеними протягом багатьох років. Прослухайте їх, відчуйте п’янкість слів та пройдіть маленьким життям, розкритим майстерністю виконавця. Можливо, наші рекомендації стануть вам у пригоді і згодом ми матимемо нагоду помилуватись чудовим весільним танком двох закоханих людей.

Michael Buble – Everything

Just Be – Paloma Faith

You’re Beautiful – James Blunt

A Thousand Years – Christina Perri

I Will Always Love You – Whitney Houston

At Last – Beyonce

You Are So Beautiful – Joe Cocker

Grow Old With Me – Tom Odell

How Does It Feel – Westlife

I Don’t Want To Miss A Thing – Aerosmith