Декорування бенкетного залу входить до найголовніших пунктів у списку підготовки весілля, адже більша частина святкування буде проходити саме там. В основі усіх тематичних ідей лежать складні квіткові композиції, проте, якщо дата проведення весілля призначена на осінь або зиму, у флориста буде обмежений асортимент. Звичайно, можна замовити будь-які улюблені квіти, але слід поміркувати чи потрібні зайві витрати і чи не можна знайти альтернативне вирішення проблеми. Протягом останніх років великою популярністю користуються рослинні тераріуми – скляні ємності, в яких розміщують сукуленти в поєднані із звичайними квітами. Різноманітність розмірів та форм тераріумів дозволяє створити чудові елементи дизайну та внести свіжість зеленого простору в загальне святкування.

Рослинні тераріуми незбагненним чином приваблюють увагу – можливо, людям здається, що перед ними новий незвіданий світ, що живе за своїми правилами, можливо, вони згадують дитинство та мимохідь бажають побачити серед зелених листків казкових істот. Обравши тераріумний стиль декорування святкового столу,  поєднайте його із запаленими свічками, які відображатимуться на склі, малюючи на святкових скатертинах візерунки із тіней. В поєднанні із вічнозеленими рослинами гарно дивляться дрібні троянди пастельної гами, проте, і яскравий червоний колір пелюсток додасть пікантності.

Невеликі закорковані пляшки із сукулентами можна використати як іменні таблички із номером місця за святковим столом, якщо ви самостійно вирішили обрати розташування кожного окремого гостя. Таким чином можна уникнути плутанини та затримки до початку головної програми, а також створити хорошу компанію для людей, які попередньо знайомі – звичайно, вся увага буде прикута до молодят, проте сидіти поруч із невідомою людиною не завжди зручно.

Зробити ще одну приємність гостям дуже просто – заздалегідь підготуйте невеликі подарунки на згадку про весілля. Хтось боїться ризикувати, обираючи рослини для цієї мети, адже невідомо чи за ними доглядатимуть у майбутньому. Проте, найголовніша перевага сукулентів саме у тому, що вони дуже довго можуть не потребувати води – вологості повітря буває більш, ніж достатньо. Якщо сумніви залишаються, скористайтесь ще простішою ідеєю – у скляні пляшечки циліндричної форми покладіть зелений мох та сухоцвіт. Знайдіть та покладіть туди мініатюрні фігурки наречених та створіть унікальну завершену весільну композицію.

Вічнозеленими рослинними тераріумами, окрім всього, можна декорувати не загальне свято, а лише окремі обрані елементи бенкетного залу – облаштувати місце для подарунків, щоб воно не занадто вирізнялось із загального інтер’єру, розкласти багатогранні ємності на таці із весільним тортом, створити унікальний фон для весільної фотосесії. Невибагливість цих рослин поєднується із гнучкістю в міксуванні з різними деталями – морські камінці, пісок, фігурки тварин, кольорові намистини та інше. Прихильницям рукоділля така ідея буде до вподоби – адже тераріуми можна створити самостійно, за наявності вільного часу та індивідуальної фантазії.

Тому, якщо ви бажаєте зробити своє весілля унікальним та не схожим на інші, отримати незабутні враження та приємні відгуки, а також додати трішки магічної сили природи – візьміть у помічники прості зелені рослинки та перетворіть їх на маленькі частинки смарагдового серця вічного розквіту та молодості. Нехай вони живуть за тоненькою скляною сферою, зігріті та освітлені теплом вічного кохання.