Екзотичні мотиви

У 2015-му актуальними будуть весілля нестандартних тематик – з незвичними, екзотичними мотивами. Це може бути, наприклад, тропічна церемонія з гавайськими або будь-якими іншими спекотними і пристрасними мотивами та яскравими квітами. Провести таке весілля можна як на пляжі в теплу пору року, так і у відповідно задекорованому приміщенні. Букет нареченої також має бути екзотичним – для цього підійдуть орхідеї або протеї. Нотки екзотичності можна внести і у весільні запрошення – використовуйте прості шрифти і зображення пальмового листя. Гарним компліментом для гостей стануть бамбукові віяла.

Ще одним хорошим варіантом екзотичного весілля є церемонія в індійському стилі. Яскраві сарі, арка, оздоблена тканиною, мехенді, багатоярусні розписані торти, фарби холі і, звісно ж, відповідна музика – все це обов’язкові атрибути запального святкування по-індійськи. Крім того, для свого екзотичного весілля можна використати африканські та марокканські мотиви.

Легкі сукні

Особливо популярними в наступному сезоні стануть весільні сукні з легкими, пишними і не дуже, спідницями. Класичні фасони «русалка» та облягаючі силуети, модні в цьому році, змінять сукні з основою та мереживом. Такі сукні немов зроблені з морської піни та повітря – спідниці вільні і легкі, вони не заважають рухам нареченої. Традиційні для весільного вбрання шлейфи також відійдуть на другий план. Крім того, весільні сукні 2015 будуть відрізнятись і кольорами, адже поруч з традиційними білими та кремовими поширення набудуть і плаття пастельних відтінків рожевого, блакитного, м’ятного та сірого.

Шовк у тренді

У 2015 році моді на шок в першу чергу проявлятиметься у весільних сукнях. Варто зазначити, що справжній шовк має коштовний вигляд і не потребує практично ніякого оздоблення. Фасони та кольори шовкового весільного вбрання можуть бути абсолютно різними, але якщо ви хочете бути у тренді, обирайте сукні з легкими спідницями, пастельних або традиційних білого та кремового кольорів. Прикрасити шовковими стрічками можна і букет нареченої.

Витонченість у всьому

В наступному весільному сезоні буде високо цінуватись ручна робота й витонченість. Особливого значення набуде й каліграфія. В першу чергу цей елемент буде використовуватись у весільних запрошеннях.  Такий текст потребує копіткої праці, але він настільки самодостатній, що не потребує будь-яких інших прикрас. Кірм того, каліграфічні написи можна використовувати і в оздобленні церемонії, починаючи від тексту на вазах з квітами й оригінальних карток розсадження гостей і закінчуючи мішочками для компліментів з ексклюзивним написом для кожного гостя. Прекрасний вигляд на фото матимуть тимчасові каліграфічні татуювання молодят.

Незвичний букет нареченої

2015 рік принесе також моду на букети, які мають дещо недбалий вигляд – так, немов їх складали просто у саду або ж флорист збирав їх нашвидкуруч. Вільні форми подарують букету на тільки об’єм, а й особливий шарм. Проте в таких букетах слід ретельно продумувати кольорову палітру, щоб квіти неодмінно гармоніювали між собою. Квіти для «недбалого» букета варто підбирати зважаючи  на загальну стилістику майбутньої церемонії. Так, наприклад, для традиційного весілля підійдуть сукуленти, зелень , гладіолуси та троянди. Крім того, актуальними будуть яскраві акценти у весільних букетах. Не бійтесь додати до звичних квітів, наприклад, дельфініум незвичного кольору – це не тільки підкреслить вашу індивідуальність, а й надасть квітам трішки тієї недбалості, яка зараз у тренді.