Найбільш важливими словами, як звучать на весіллях, є, звісно ж, привітання батьків молодят. Оскільки для кожного з нас мама – особлива людина, то і її промові на церемонії надається особливе значення. Майже напевно для кожної матері весілля її доньки чи сина – не менш значний  день, ніж своє власне, тому й хочеться підібрати правильні слова, які були б не тільки батьківською настановою, а й щирими побажаннями найкращої подруги.  Сьогодні ми розповімо про те, яким має бути привітання з весіллям від мами.

До своєї промови матері нареченої чи нареченого слід підготуватись заздалегідь, адже від хвилювання так легко забути навіть найважливіші слова. Не варто адресувати привітання з весіллям від мами одному з молодят, навпаки, акцентуйте на тому, що ваш син чи донька зробили правильний вибір, вибір, який ви схвалюєте. Побажайте новому подружжю кохання та взаєморозуміння, а в якості прикладу можете згадати свій щасливий шлюб.

«Любі діти, дозвольте в цей особливий день сказати вам напутнє слово, дати настанову. Живіть так, щоб у вашій затишній домівці були щастя та радість, щоб в ній завжди звучали сміх та щасливі дитячі голоси. Збудуйте по-справжньому міцну родину. Нехай ваша молода сім’я стане зразком щастя та добробуту!»