WhiteStory – виробник весільних суконь

644

Компанія «WhiteStory» – виробник весільних суконь, який знаходиться у постійному динамічному русі до кращого, до ідеального виготовлення найсучасніших виробів. Спеціалізація компанії зосереджена і на модних вечірніх сукнях. Бренд «WhiteStory» позиціює себе як виробник з буковинським місцем прописки та орієнтується не лише на українського споживача, а і європейських наречених та сусідньої зони СНГ.

Особливості виробництва компанії

Потужності даної марки знаходяться в місті Чернівці. За короткий відрізок часу компанія виросла з невеличкого цеху у справжнього весільного гіганта, який обслуговує салони усього світу. Компанія продає оптом та вроздріб. Вона постійно розширює свою зону впливу та завойовує довіру нових прихильників своєї творчості. Тепер цехи «WhiteStory» виготовляють свої товари з блискавичною швидкістю, адже наречені очікують свої неймовірні дизайнерські весільні сукні на вітринах найкращих салонів для того, аби обрати саме ту, про яку мріяли. Майстри компанії володіють найактуальнішими вміннями та передовими технологіями пошиву, що забезпечує найкращий результат роботи виробництва.

Незабутній стиль

Дизайнери компанії орієнтовані на індивідуальність та ексклюзив. І хоча вони використовують модні тенденції сучасності, проте по-своєму їх інтерпретують та придумують неповторні власні проекти колекцій, які просто неможливо ні з чим переплутати та порівняти. Ідеальні моделі з ноткою благородності тканин та форм, тільки актуальні фасони та цілковита гармонія – ось які асоціації викликає назва бренду «WhiteStory». Вишукані, жіночні та елегантні весільні та вечірні сукні виглядають довершено. Їхня краса не потребує жодних поправок, адже в кожній з них вкладена особлива іскра натхнення та безмежної любові. Компанія завжди знає смаки своїх клієнток та в кожній своїй колекції демонструє вміння дарувати їм тільки те, що потрібно.

Контактна інформація:
Адреса: Чернівці
Телефон: +38 (099) 22-44-566
Email:  info@white-story.com
Сайт: white-story.com