Дедалі частіше сучасні молодята обирають весілля в іншій країні. Цікаво, що в деяких випадках це обіцяє закоханим парам не тільки чудові враження, а й економію. Сьогодні ми вирішили розповісти, як влаштувати прекрасне весілля за кордоном – свято, яке не забудеться ніколи. Ви готові до подорожі?

Найчастіше закордонні весілля обирають пари, які не хочуть повторювати сценарій тисяч інших молодят. Крім того, це чудова можливість хоча б на деякий час втекти від повсякденності, клопотів, знайомих краєвидів та просто розслабитись. А якщо раніше ви планували влаштувати розкішне весілля з доволі великим бюджетом, одруження за кордоном дозволить вам ще й зекономити. Часто молодята обирають весілля за кордоном, якщо не можуть переконати батьків, що запрошувати на весілля їхніх колег та сусідів – не найкраща ідея. Тому пара просто «втікає» в іншу країну, і необхідність розсилати запрошення на своє особливе свято людям, з якими вони навіть добре не знайомі, відпадає само по собі.

Перш ніж почати планувати весілля за кордоном, варто визначитись з країною, в якій ви хотіли б влаштувати урочистість та, звісно ж, з бюджетом свята. Також подумайте про кількість гостей: можливо, ви хочете запросити, скажімо, десяток-півтора найближчих людей, а може, вам більше до вподоби варіант проведення романтичної церемонії за кордоном на двох. Крім того, вже на першому етапі треба подумати про те, яке саме одруження ви оберете – символічне чи офіційно. У першому випадку вам не доведеться збирати якихось особливих документів – знадобляться тільки ті, що потрібні для візи. Якщо ж ви оберете другий варіант, доведеться брати довідки, що ви не перебуваєте у шлюбі. Якщо це ваш не перший шлюб, треба буде взяти і копію свідоцтва про розлучення.

Поринути в казку: тонкощі весілля в Іспанії

Не забувайте, що кожна довідка і документ мусить бути перекладена офіційною мовою країни, в якій ви збираєтесь одружитись, і нотаріально завірена. Взагалі, повний перелік необхідних документів ви зможете отримати у посольстві обраної держави або у туристичній фірмі, яка організовує вашу мандрівку. Варто пам’ятати і про те, що шлюби, укладені в певних країнах, українське законодавство не вважатиме законними у будь-якому разі, тому вам вдасться влаштувати тільки символічну церемонію. Тобто ви укладете шлюб в Україні, а вже відсвяткуєте цю особливу подію в будь-якому обраному вами куточку світу.

Поринути в казку: тонкощі весілля в Іспанії

Є цілий перелік країн, які особливо популярні серед молодят, тому весільна індустрія (зокрема різноманітні послуги для громадян інших країн) розвинута надзвичайно добре. До таких країн належать Чехія, Греція, Іспанія, Кіпр, Домініканська Республіка, Шрі-Ланка та Сейшельські острови. Ви без проблем зможете знайти там весільну агенцію, яка займеться організацією вашого весілля. Крім того, деякі готельні комплекси пропонують таку послугу, її можна придбати ще в Україні – разом з путівкою. Крім того, сьогодні і безпосередньо в нашій країні з’являється дедалі більше агенцій, які займаються організацією весіль за кордоном. Безумовним плюсом співпраці з такими агенціями є відсутність мовного бар’єр.

Поринути в казку: тонкощі весілля в Іспанії

Яку б агенцію – українську чи закордонну – ви не обрали для організації своєї особливої урочистості в результаті, в будь-якому разі сторонам необхідно буде укласти договір, аби убезпечити себе та свої гроші. У документі мусять бути прописані не тільки строки, дати, а й загальна вартість послуг та сума авансу. Крім того, у договорі варто прописати алгоритм дій на випадок таких форс-мажорів, як відмова у візі, скасування рейсу, погодні умови тощо.