Як не застудитись під час зимового весілля

69

Останнім часом зимове весілля – не така дивовижа, як, скажімо, ще років десять тому, адже урочистості в цю пору року мають свій особливий шарм та неперевершену атмосферу зимової казки. Однак зимове весілля – це завжди ще й ризик, і не тільки через примхи погоди, а й через можливість застудитись і провести медовий місяць замість сонячного пляжу в одній з теплих країн у ліжку з градусником. Оскільки зима вже зовсім близько, сьогоднішній матеріал ми вирішили присвятити порадам, як влаштувати чудове зимове весілля і не застудитись.

Підвищуємо імунітет

Хоч якою радісною подією є весілля для молодят, це завжди ще й потужний стрес для організму. А кожен стрес супроводжується значним зниженням природних захисних функцій. Тому, аби здоров’я  не підвело у найвідповідальніший момент, готувати свій організм до майбутнього весілля та можливого стресу варто заздалегідь.

Особливості зимової весільної фотосесіїНа жаль, універсальної пігулки, яка б значно підвищила імунітет, не існує, проте є комплекс засобів, який вам допоможе. По-перше, це правильне харчування. Ще з літа старайтесь налягати на природні вітаміни, які містяться у овочах та фруктах, а восени для закріплення результату можете пропити призначений лікарем комплекс аптечних вітамінів. Гарно впливає на організм і загартовування. Ні, ми не переконуємо вас без підготовки стрибати в ополонку, проте контрастний душ допоможе вам не лише збадьоритись зранку, а й підвищити захисні функції організму. Крім того, позитивно на організм впливає і фізична активність: заняття в залі, велосипед, комплекси вправ, його, пробіжки, плавання тощо. З приходом холодів можна почати пити шипшиновий чай з лимоном.

Меню для зимового весілля: ідеї та варіантиУтеплюємось

Гармонійний верхній одяг не тільки зігріє вас у мороз, а й буде чудовим довершенням зимового весільного образу. Сучасні наречені не ризикують здоров’ям заради сумнівної краси фото з оголеними посинілими руками надворі. Фотографуйтесь у самій сукні лише у приміщенні, а на зйомку під відкритим небом обов’язково одягайте накидки, шубки зі штучного хутра, пальта, светри. І не забувайте про різнокольорові шарфи, рукавички і шапочки. Крім того, готуючись до зимового весілля не варто забувати і про взуття, адже ноги в теплі – головна умова міцного здоров’я взимку. Теплі черевики для нареченого і не менш теплі котильйони або напівчобітки для нареченої не дозволять вам застудитись на власному весіллі!

Зимовий весільний образ: нареченийТурбуємось про шкіру

Дівчатам, які виходять заміж влітку, необхідний захист від сонця, а зимові наречені не менше потребують захисту від морозу та вітру. Сьогодні безліч брендів пропонують креми з особливим складом, які здатні захистити від зими у різних її проявах навіть найніжнішу шкіру. Крім того, існує доволі поширений міф, згідно якому взимку шкіра не потребує зволоження – потребує, але зволожувальний крем треба наносити як мінімум за півгодини до виходу надвір. Але більш за все в холодну пору року шкіра потребує живлення, яке можуть забезпечити креми та маски з відповідними позначками. Також варто звернути увагу на те, будь-які процедури у косметолога не слід проводити пізніше, аніж за півтора-два тижні до вашого найважливішого дня.

весілля взимкуПідбираємо декоративну косметику

Хоч цей пункт і не має безпосереднього стосунку до захисту організму від застуд, він стане у нагоді дівчатам, які готуються до зимового весілля, адже мова йтиме про декоративну косметику. Як і влітку, в зимову пору варто обирати стійку косметику. Спеціалісти не рекомендують нареченим накладати багато рум’ян, аже ваші щічки і без них будуть досить червоними через погоду.