Красиво прикрашена зала, прекрасний бенкет, цікава розважальна програма, найближчі люди поруч – здавалось би, для вдалого весілля зроблено все, але хтось з молодят, а можливо, навіть обоє, не можуть розслабитись та насолоджуватись цим особливим днем. Причини цього можуть бути різні: деякі головні герої свята кохання можуть хвилюватись, чи нічого не забули, хтось почувається не у своїй тарілці через те, що до нього звернено стільки поглядів, а хтось – переймається тим, що від сьогодні його життя зміниться. Що можна зробити, аби на власному весіллі не перейматись жодними проблемами і почувати себе комфортно? Читайте поради, які ми зібрали у сьогоднішньому матеріалі!

Якщо хтось з пари хвилюється про погоду під час фотосесії, а також переймається тим, наскільки вдалими будуть весільні кадри, варто пам’ятати, що на гарних світлин головне – це позитивний настрій. Якщо вам вдасться знайти хорошого фотографа, перейматись святковими фото не доведеться. Він підкаже вам з другою половинкою, як правильно позувати, підбере найбільш виграшні для вас обох ракурси. Якщо ж дунь вашої весільної фотосесії пішов дощ чи здійнявся сильний вітер, спеціаліст, скоріш за все порадить перенести зйомку або в приміщення, або на інший день. З гарним фахівцем вам без проблем вдасться домовитись про це. А на випадок невеличкого дощу покладіть у авто, в якому ви пересуватиметесь, дві великих парасольки. Якщо ж ви переймаєтесь якістю світлин з виїзної церемонії чи розпису у загсі, просто постарайтесь не поспішати, аби спеціаліст мав час зловити головні кадри. Крім того, можна порадити молодятам не гарти на камеру – якщо це можливо постарайтесь просто про неї забути.

Часто у день весілля наречені аж надто переймаються тим, який вигляд вони мають на своїй особливій урочистості. На весільній урочистості саме наречена задає настрій, а зіпсувати їй його може передусім невпевненість у власній неперевершеності. Б’ємось об заклад, ви почали готуватись до весілля як мінімум за півроку, тому, мабуть, ретельно і до найменших деталей продумали свій образ – переміряли десятки суконь та черевичків, провели репетицію  святкової зачіски та макіяжу, зробили кілька домашніх або салонних процедур краси. Тоді чому ви хвилюєтесь? Ви маєте чудовий вигляд!

Якщо ж ви переймаєтесь тим, що ваша квартира надто мала для того, аби туди помістились ваші подруги, перукар, фотограф та візажист, передбачте у весільному бюджеті таку статтю витрат, як витрати на готельний номер. Так ви будете певні, що ваша ранкова фотосесія вийде чудовою. Варто тільки обрати простий та світлий номер.

Щоб мати змогу повню мірою насолоджуватись своїм особливим святом, ви вирішили скористатись послугами організатора чи координатора, але все одно думаєте, що і їх мусить хтось контролювати? Навіть якщо це так, цією людиною в такий точно не повинні бути ви. Так, відповідальною за цю справу можна зробити головну подружку.

Обов’язково захопіть з собою на весілля запасну пару зручного взуття. Її ви зможете взути, до прикладу, на бенкет та святкову дискотеку. Часто взуття на високих підборах незручні настільки, що наречена, замість того, щоб танцювати та веселитись, змушена весь час сидіти. Якщо ж ви переймаєтесь тим, що ваша сукня забрудниться, візьміть з собою достатню кількість вологих серветок – ними ви зможете витерти пляму або забруднений низ вбрання. Ваше хвилювання пов’язане з тим, яке враження ви справите на присутніх своїм першим танцем? Не варто перейматись, адже ви так чи інакше будете справжньою зіркою цього вечора.