Гарні весільні знімки – це зазвичай результат взаємодії фотографа і молодят, адже навіть дуже досвідчений майстер не зможе зробити дива, якщо його моделі не допомагають. Цікаво, що хоча б мінімально позувати повинні вміти не тільки молодята, а й їхні гості, які також будуть присутні на багатьох світлинах. Головними складовими красивого фото, до якого вам ще не раз захочеться повернутись протягом життя, є природні пози, щирі посмішки та вміння слухати і взаємодіяти з фотографом. Як правильно фотографуватись на весіллі в залежності від етапу святкування відповідь шукайте у нашій сьогоднішній статті. Приємного читання!

Ранок нареченої

Ранок сьогодні – це не просто збори нареченої в поспіху, а іноді навіть у переполоху, це приємна частина дня, яка дасть змогу поспілкуватись з близькими подругами та отримати красиві фото. Найчастіше молодята замовляють фотографу зйомку тільки ранку нареченого, проте дедалі частіше  пара хоча мати у весільному альбомі і світлини зборів сильної половини пари. Цікаво, що в деяких випадках молодята проводять свій ранок спільно – зазвичай саме такі фото виходять найкращими. Постарайтесь, аби ці кадри вийшли якомога природнішими. Для цього постарайтесь розслабитись та забути про присутність об’єктиву.

Ніжний ранок

Церемонія розпису

Який би варіант ви не обрали  – виїзну церемонію чи традиційний розпис в одному з загсів – вам з другою половинкою доведеться виконати кілька нескладних правил, аби отримати неперевершені знімки цього особливого дійства. Постарайтесь вести себе природно, не знервуватись та не бути суєтними, посміхайтесь. Крім того, фотографи завжди рекомендують своїм «підопічним» не поспішати, аби він мав можливість зняти моменти одягання обручок та власне розпису. Старайтесь стати так, аби спеціаліст з камерою міг відзняти всі необхідні етапи. І не варто боятись сліз. Деякі молодята стримують емоції, аби не нашкодити майбутнім світлинам, але сааме щирі почуття матимуть найкращий вигляд на святкових фото.

Прогулянка

Незважаючи на те, що сучасні молодята дедалі частіше відмовляються від фотосесії в день весілля, переносячи її на інший день, проти поки вона актуальна, варто дати закоханим парам кілька цінних рекомендацій. Заздалегідь домовтесь зі своїм майстром, якою буде ця важлива зйомка – постановочною чи репортажною. Репортажна зйомка передбачає природність: ви просто будете прогулюватись, а фотограф тим часом робитиме знімки. Якщо ж зйомка буде постановочною, приготуйтесь до того, що вам доведеться позувати. Крім того, на постановочних фотосесіях зазвичай мусить бути реквізит та декор: меблі, кульки, стрічки, тюль, квіти – обирайте в залежності від загальної концепції вашого особливого свята.

Святковий бенкет

Найчастіше під час весільного частування ведеться репортажна зйомка. Фотограф намагається закарбувати у цифровому форматі емоції молодят, їхніх батьків та гостей. Тости, поцілунки та шампанське – зазвичай саме такими є фото весільного бенкету. Крім того, варто мати у весільному альбомі й світлини з дискотеки та розважальної частини вечора – от де емоції битимуть через край!

Завершення вечора

Часто про фотографування завершальної частини святкування доводиться домовлятись з фотографом окремо, адже далеко не кожен спеціаліст працює «до останнього гостя». Вам, мабуть, захочеться мали знімки весільного салюту чи вогняного шоу, фото розрізання весільного торта та світлини церемонії запалення родинного вогню. Зазвичай саме вони є найщирішими. Крім того, ці фото логічно завершать ваш весільний альбом.