Качественные свадебные туфли 2019: модные фасоны и дизайн, правила выбора

У день власного весілля кожна наречена повинна виглядати просто карколомно. Але не менш важливо, як буде себе почувати дівчина на церемонії одруження. Невдало підібрані туфлі здатні зіпсувати не тільки образ, але весь день, який спочатку замислювався, як найчарівніший в життя. Є кілька способів уникнути неприємностей і відсвяткувати весілля у всеозброєнні.

Як вибрати ідеальні туфлі на весілля

Найперше і найважливіше правило – купувати взуття заздалегідь. Це дасть можливість надіти пару кілька разів, переконавшись, що туфлі ніде не тиснуть, і наречена зможе проходити в них весь день. Крім того, неодноразові примірки дозволять виявити шлюб не в день весілля, а набагато раніше. І, нарешті, якщо з’ясується, що взуття точно не підходить, її можна буде своєчасно повернути, щоб підшукати більш гідну альтернативу.

Всі весільні салони в Луцьку пропонують чудові туфлі для весілля. І у виборі неважко заплутатися. Тому на примірку краще приїжджати з групою підтримки, в яку увійдуть подруги, сестри, мама і інші близькі люди. Вони допоможуть зорієнтуватися у виборі і знайти ту саму пару, без якої образ не буде вважатися закінченим і повноцінним.

Ідеально, якщо у салону є сайт, на якому представлений весь асортимент продукції. Або ж в ньому працюють досвідчені консультанти, здатні самостійно підібрати взуття за стилем або навіть по картинці з інтернету. Але кінцеве рішення залишаються за самою нареченою.

Якщо ж майбутня дружина знає про свою нелюбов до високих підборів, не варто катувати себе таким взуттям. Краще придбати витончені туфельки на плоскій підошві або невисокому каблучку. Образ це не зможе зіпсувати так, як шкутильгає наречена зі скорботним виразом обличчя. Легкість повинна стати основою весільного вбрання. Якщо ж так хочеться показати свої ніжки в шикарних туфлях на шпильці, то треба заздалегідь подбати про змінному взутті на плоскій підошві.

Чи варто купувати дороге взуття до весілля

Багато хто готовий вкладатися в весілля так, ніби живуть останній день. Бажання відсвяткувати день одруження так, щоб він запам’ятався, звичайно, зрозуміло, але буде набагато гірше, якщо новоявлені чоловік і дружина потім кілька тижнів, а то і місяців проживуть впроголодь. Тому важливо узгоджувати свої бажання і можливості.

А ще краще – поєднати приємне з корисним. Це означає, що можна вибрати ті туфлі, які не тільки підійдуть до весільного вбрання, але і потім стануть в нагоді в повсякденності. Тільки тоді серйозні грошові вкладення в взуття будуть виправданими.

Але це означає, що туфлі дійсно повинні бути якісними. Немає сенсу віддавати купу грошей на пару взуття, яка розсиплеться через кілька годин.

Весілля можна і потрібно зробити такою, що запам’ятовується. Але нехай краще в пам’яті залишаються приємні моменти, а не муки через неправильно підібраних босоніжок у нареченої.