Yura&Elena Photography

139

Професійна фотографія поєднує в собі навколишнє середовище, модель та емоції. Красива та якісна фотографія не вийде сама по собі, потрібно приділити увагу деталям та постановці, втілити емоції та почуття у реальність. Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені зробленими фотографіями не лише сьогодні, а й через 10 або 20 років.
Наші роботи публікуються в журналах та блогах, але найбільшою честю для нас є те, коли клієнт в захваті від своїх фотографій.
Якщо Ви шукаєте фотографа, який зробить яскраві, романтичні, сучасні та оригінальні фото – звертайтеся до нас. Ми будемо раді співпраці з Вами на будь-якій події: весіллі, love story, дні народження, сімейній чи дитячій фотосесіях. Ми любимо фотографувати все – люблячі погляди, ніжні поцілунки, сміх і сльози радості, відносини між людьми.
Кожен фотограф робить знімок, який ви побачите, а ми створимо зображення, яке ви дійсно відчуєте. В цьому полягає наша відмінність від інших фотографів. Наша креативність та вміння допоможе Вам закарбувати найщасливіші моменти Вашого життя.

Контактна інформація
Телефон: 096 782 42 01
Сторінка Вконтакті: https://vk.com/yuraelena
Email: GAK18@yandex.ru
Сайт: http://www.mywed.ru/photographer/view/profile/GAK18/