Закохані в природу: весілля в стилі еко

342

Незважаючи на технічний прогрес та динамічний розвиток, ідеї єднання з природою та збереження навколишнього середовища сьогодні як ніколи популярні. До справи захисту природу долучаються знаменитості, звичайні люди та цілі корпорації. Не оминула ця чудова тенденція і весільну індустрію. Дедалі більше закоханих пар вирішують влаштувати чудове свято в стилі еко. Якщо ідея єднання з природою не чужа і вам з другою половиною, сьогоднішня стаття вам неодмінно сподобається, адже ми розповімо про переваги еко-урочистості та про те, як влаштувати таке свято.

succulentwall-wedding-01

Цікаво, що весілля в стилі еко – це чудова можливість не тільки долучитись до справи збереження природи, а й непогано зекономити, тому що, як показує практика, таке свято обходиться молодятам приблизно вдвічі дешевше, аніж урочистість в будь-якому іншому стилі. Оскільки останніх кілька років у тренді все натуральне та природне, обравши таке свято, ви дотримаєтесь останніх тенденцій у світі весіль. Оскільки основним на більшості еко-весіль є зелений колір, планувати таку урочистість краще на теплу пору року. Хоча, якщо дозволяє святковий бюджет, ви можете замовити велику кількість зелені для декору і взимку.

lassu-eskuvoi-dekoracio-05

Перший крок на шляху до ідеального весілля – це створення запрошень. Прекрасним варіантом для урочистості у стилі еко буде відео запрошення, телефонний дзвінок або електронний лист, адже так ви не будете використовувати папір, для виробництва якого зрубують дерева. Якщо ж паперові запрошення – справа для вас принципова використовуйте папір, зроблений з вторсировини. Зелений колір та рослинні мотиви – ідеальний варіант для екологічного весілля. вже в запрошенні вкажіть, в якому стилі планується весілля. Якщо ви влаштовуєте його на лоні природи, опередьте про це своїх майбутніх гостей – так вони зможуть скоригувати свій аутфіт.

cover6-1-960x500

Оскільки весілля у стилі еко – це свято на якому використовується якомога менше нових, створених спеціально для вас, речей, є сенс одягти у цей день вінтажне вбрання, або сукню, яку ви напевно одягнете ще не раз. Якщо ж ви плануєте купувати нову сукню, обирайте лаконічні силуети та прості лінії. Ідеальною для еко-весілля буде сукня без щедрого декору. Колір може буи практично будь-яким – від традиційного для весіль білого до пастельних відтінків. Багато наречених обирають для цього дня сукню ненасиченого зеленого кольору. Стосовно весільного букету для нареченої зазначимо, що ідеальним для урочистості в такому стилі стануть композиції з сезонних квітів, а не з коштовних орхідей або троянд.

Хоча традиційним для еко-свята є соковитий зелений колір, проте використовувати для цієї урочистості можна також коричневий, пастельний червоний та ненасичений жовтий. Якщо ви влаштовуєте весілля на природі під відкритим небом, подбайте про те, аби і вам, і вашим гостям було де сховатись на випадок псування погоди. Якщо ж ви організовуєте свято в еко стилі у холодну пору року, оптимальним варіантом буде простора зала з білими стінами, які можна буде прикрасити природним декором.

 Для прикраси зали та столів молодят та запрошених можна використовувати сезонні квіти, зелень різних відтінків, дерев’яні спили, скляні пляшки та банки, листя та гірлянди. Крім того, чудовим декором для такої урочистості будуть овочі, ягоди та фрукти. Крім того, прекрасним елементом для еко-весілля стануть свічі, підсвічниками для яких варто зробити скляні банки, а також вичищені всередині фрукти та овочі. Для сервірування столів на таких святах зазвичай використовують льняні або бавовняні скатертини.