Зворушливі весільні традиції

527

Багато пар сьогодні відмовляються від весільних традицій, вважаючи, що всі вони полягають у викупі нареченої, її ж викраденні та зніманні фати свекрухою. Але на сучасних весіллях замість цих звичаїв успішно послуговуються новітніми традиціями – милими і зворушливими. Саме про них і піде мова у сьогоднішній нашій статті.

Традиція №1: Дерево кохання

Що може бути кращим початком сімейного життя, аніж спільна посадка дерева? Найбільше ця традиція пасуватиме до весіль у стилі кантрі, рустік, еко, а також актуальних у цьому році урочистостей під відкритим небом. Спільна робота новоствореного подружжя – запорука щасливого подальшого життя та злагоди у родині. Ідеально, якщо весілля святкується в дворі дому, де житимуть закохані, адже посадити дерево можна буде просто тут. У всіх інших випадках рослину слід посадити у просторий горщик, а вже після святкування – пересадити в потрібне місце, таким чином започаткувавши сад.

Переваги та недоліки весілля у лісіТрадиція№2: Морський вузол

Погодьтесь, у зав’язуванні вузла є щось символічне – він скріплює союз двох людей, обіцяє їм життя у розумінні та підтримці. Ця традиція буде ідеальною на весільній урочистості в морському стилі або ж на святі на березі водойми. Є кілька способів, якими можна зав’язати вузол. Так, до прикладу, ви з другою половинкою можете зав’язати його своїми руками. Крім того, можна задіяти до традиції батьків з обох боків – нехай зв’яжуть руки молодого подружжя вузлом, який після весілля можна зберігати як символ свого міцного союзу.

Натхнення: весілля у морському стиліТрадиція №3: Пісочна церемонія

Одна з найцікавіших сучасних весільних традицій, тому зовсім недивно, що молодята з усього світу надають перевагу саме їй. Пісочна церемонія є дуже символічною, адже вона полягає у змішуванні різних типів піску, які в свою чергу символізують поєднання двох життів, двох доль, двох різних людей. До речі, з’явився цей звичай на Гавайях – пляжі саме цих островів відомі своїм піском різних кольорів. Всього кілька років знадобилось пісочній церемонії, аби стати номером один у всьому світі. Під час церемонії наречена і наречений з різних посудин насипають пісок різних кольорів, малюючи свій унікальний візерунок кохання. Після урочистості молода родина повинна зберігати пляшку або вазу з піском у своєму домі як  символ єднання двох життів.

Натхнення: весілля у морському стиліТрадиція №4: Весільний замок

Мабуть, всім нам доводилось бачити місточки, на огорожі яких повішено безліч замків. Закохані пари впевнені, що такий жест зробить їхнє кохання вічним та навіки поєднає їх самих. Тож недивно, що замок як символ кохання назавжди став основою ще однієї весільної традиції. Мабуть, у кожному місті є міст, на якому заведено вішати замки –  під час весільної прогулянки молодята можуть поїхати у таке місце і повісити свій особистий замок. Не забудьте написати на ньому свої імена та дату одруження, а ключ – викинути у воду, аби ніхто не зміг відкрити замок.

Натхнення: весілля у морському стиліТрадиція №5: Розрізання торта

Яким би затишним та цікавим не було весілля, все гості з нетерпінням чекають на улюблений десерт дітей та дорослих – весільний торт. Розрізання цієї смакоти – це по суті перша спільна робота новоствореної сім’ї, їхня перша допомога одне одному. Для цієї традиції особливо важливо грамотно розподілити обов’язки. Так, розрізати головний весільний десерт повинна наречена, а наречений – тільки підтримувати її руку. Перші два шматки молодята відрізають для себе і пригощають ними одне одного. Наступні шматки призначаються батькам молодої родини. Важливо, аби наречена з нареченим особисто віднесли батькам з обох боків частування.

Натхнення: весілля у морському стилі